Visual Studio Code ücretli mi?

birazsorumvar

Centipat
Selamlar, Python öğrenmeye başlayacağım, nereden başlamalıyım, ücretli bir dil mi? Yani Visual Studio'nun ücretli versiyonları gibi mi yoksa tamamen ücretsiz mi?
Visual Studio Code kullanmayı düşünüyorum, Visual Studio Code ücretli mi? Pyhton'a girişe hangi sürüm ile girmeliyim? Doğru kaynakları nerede bulabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Hayır değil. Pyhton compile gerektiriyor diye biliyorum yanlışım varsa affola. Eğer eklenti olarak Pyhton compiler varsa kullanın gayet güzel IDE fakat yoksa kullanamazsınız.

Hayır değil. Pyhton compile gerektiriyor diye biliyorum yanlışım varsa affola. Eğer eklenti olarak Pyhton compiler varsa kullanın gayet güzel IDE fakat yoksa kullanamazsınız.
Hayır, Python script based bir dil. Compile gerektirmez. Konsol ile direkt çalıştırılabilir. VS Code üzerinden de yönetilebilir.

Hayır, Python script based bir dil. Compile gerektirmez. Konsol ile direkt çalıştırılabilir. VS Code üzerinden de yönetilebilir.
"script-based" kavramını yarattınız hocam tebrikler.

Python, yorumlanan bir betik dilidir. (Script language oluyor İngilizcesi, script-based değil.)

Geri
Yukarı