Visual Studio ile hazırlanan .exe, başka bilgisayarda nasıl eş zamanlı çalıştırılır?

Serdar Öztürk

Kilopat
Selamlar, Visual Studio ile bir program geliştiriyorum. Ancak, yazmış olduğum program çalıştığı zaman ekranı tamamiyle kaplaması gerekiyor. Bu da benim pek istediğim bir durum değil. Elimde bir laptop var. Bu laptop ile aynı ağa bağlıyız. Acaba Visual Studio ile birlikte ben başka bilgisayarda geliştirme yaparken diğer bilgisayarda bu programı eş zamanlı olarak nasıl çalıştırabilirim? Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Konu güncelliğini korumaktadır.

Visual Studio uzmanı değilim ama en kaba şekliyle; projeyi laptopta ağa paylaştırılmış bir klasör içinde yaratırsın. Geliştirme yaptığın bilgisayarda build ettiğin projeyi laptopa geçerek çalıştırırsın. Eğer laptopta manuel olarak çalıştırdığın exe'yi debug etmek istersen Microsoft dokümantasyonda ve Youtube'da "Visual Studio remote debugging" araması yaptırırsan bilgi bulman mümkün. Anlatıldığında göre uzak pc'den debug için remote tools diye bir istemci programı kurman gerekiyor.

İkinci monitör alarak yapabilirsin. Bir sorum olacak aramada yapay zeka yazın benim açtığım konuda cevabını biliyorsanz yazabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı