Visual Studio Node.js kod renklendirmesi çalışmıyor

Ali Aslann

Centipat
Yer
Virtualbox
Merhaba arkadaşlar. 1 hafta önce Node.js için Visual Studio kullanmaya başladım fakat kodların renklendirmesi yok denilecek gibiydi. Bu durum sadece bende mi bu şekilde?

qelos

Picopat
Makaleler
1
Soldaki 4 kare olan yere tıkla. Oradan nodejs ve JavaScript yaz. Gerekli olanları yükle.

KS
Ali Aslann

Ali Aslann

Centipat
Yer
Virtualbox
Soldaki 4 kare olan yere tıkla. Oradan nodejs ve JavaScript yaz. Gerekli olanları yükle.
Viual Studio Code değil Visual Studio 2019 Enterprise kullanıyorum.

qelos

Picopat
Makaleler
1
KS
Ali Aslann

Ali Aslann

Centipat
Yer
Virtualbox

Paladynee

Centipat
Yer
C:\Users\Administrator
Merhaba arkadaşlar. 1 hafta önce Node.js için Visual Studio kullanmaya başladım fakat kodların renklendirmesi yok denilecek gibiydi. Bu durum sadece bende mi bu şekilde?
Visual Studio Code kullanman daha yararına olacaktır ki, VS Code'da IntelliSense özelliği var. IntelliSense, yazdığın kodu otomatik tamamlamana, hataları kodu yürütmeden görmene, açıklamalara bakmana yarıyor. Ben JavaScript'i şahsen IntelliSense sayesinde öğrendim.

KS
Ali Aslann

Ali Aslann

Centipat
Yer
Virtualbox
Visual Studio Code kullanman daha yararına olacaktır ki, VS Code'da IntelliSense özelliği var. IntelliSense, yazdığın kodu otomatik tamamlamana, hataları kodu yürütmeden görmene, açıklamalara bakmana yarıyor. Ben JavaScript'i şahsen IntelliSense sayesinde öğrendim.
Visual Studio Code kullanmanı öneririm.
Az önce Visual Studio Code kullanmaya başladım. Mükemmel bir kod düzenleyici!

Yukarı