Visual Studio'dan kodları Unity'e aktarırken bilgisayarımın daha hızlı olmasını istiyorum

maydonozdiyarı

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben bu aralar C# öğrenerek oyun geliştirmeye çalışıyorum şu an uzun kodlar yazmadım fakat ufak ufak kodlar yazsam bile bilgisayarım kodları geçirirken 2-3 saniyede geçiriyor bu ileride bana sorun yaratacakmış gibi geliyor bu transfer işini nasıl hızlandırabilirim SSD markam
Samsung mzaLQ256HAJD-000l2

Merhaba ben bu aralar C# öğrenerek oyun geliştirmeye çalışıyorum şu an uzun kodlar yazmadım fakat ufak ufak kodlar yazsam bile bilgisayarım kodları geçirirken 2-3 saniyede geçiriyor bu ileride bana sorun yaratacakmış gibi geliyor bu transfer işini nasıl hızlandırabilirim SSD markam
Samsung mzaLQ256HAJD-000l2
2-3 saniye iyi bir süre. İlerde de pek bir sorun yaratmaz. Maksimum 5 saniye'ye çıkar. Ama daha hızlı isterseniz Visual Studio'nun daha düşük bir sürümünü kullanabilirsiniz. Hatta VS Code kullanabilirsiniz.

Biraz daha ilerleyince assembly definition olayına bak, düzgün kurgularsan compile süresini 2-3 kat arttırabilirsin. Ama sanırım 2-3 saniyenin altına inmek zor olacaktır.

Geri
Yukarı