Vivaldi YuoTube'da Reklamları Engelleyemiyor

Tarayıcıların kendi reklam engelleyicileri sorunlu galiba. Ya da sunduğu filtrelerle alakası vardır. Opera'da aynıydı en son. uBlock açıkken tarayıcın kendi reklam engelleyicisini kapatın.

Nano Adblocker ve Nano Defender (Reklam engelliyiciyi kapat uyarısını kaldırıyor) ikilisini ekleyip kullanabilirsiniz.

Zaman içinde acaba Adblockerlar çalışmayacak duruma gelir mi diye düşünüyorum. Sonuçta sitelerin kazançlarını etkiliyor. Özellikle paragöz Google firması için. İnatla mobilde Chrome tarayıcısına uzantı mağazası eklemiyorlar.

Tavsiye edebileceğiniz başka Ad-blocker eklentileri var mı?

Merhaba. Yaşadığınız sorunu ben de yaşıyorum ama sadece internet çok yavaş olduğu zamanlar.
Bazen aynı anda hem oyun indiriyor/güncelliyor hem de abim film izliyor. Böyle zamanlarda (özellikle son 2-3 haftadır) aynı şekilde reklamları engellemiyor. Sayfayı yenilemek ya da reklamı geç butonuna basmak zorunda kalıyorum.
Sanırım mevcut bir çözümü yok. Farklı bir blocker denememiz lazım.
not : aynı problemi hem masaüstü, hem dizüstü hem de mobilde farklı tarayıcılarla ve ublock kullanınca yaşadım.

Selamlar Opera GX kullanırken bu sorunu bende yaşadım fakat Brave browsere geçtikten sonra sıkıntı olmadı ancak dedikleri gibi gömülü gelen tarayıcı reklam engellemelerinde bir sıkıntı var o yüzden UBlock'u kullanıyorum bende.

Eski bir konu fakat nedenini yazayım;

Hem tarayıcının kendi reklam engelleyicisi hem de uBlock Origin açık olunca ikisi çakışıyorlar.
O yüzden tarayıcının kendi reklam engelleyicisini kapatıp uBlock Origin kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı