Vivense kargom ne zaman gelir?

SwonKy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RYZEN 5 5600X / ASUS TUF GAMING B550M-PLUS 4600MHz(OC) / ASUS TUF GAMING GeForce RTX 3070 V2 OC 8GB /GSKILL 16GB Ripjaws V 3600MHz CL18 DDR4 / SAMSUNG 500GB 980 NVMe M.2 SSD / Thermaltake Commander G33 ARGB Tempered Glass 750W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasa
Vivense sitesi üzerinden masa aldım. Yakın zamanda alışveriş yapan varsa gelmesi kaç gün sürer ortalama? İstanbul'da oturuyorum.

Bu durum kargo şirketine, çıkış şubesine, varış şubesine vb. etkenlere bağlı olarak değişebilir. Normal şartlar altında 1 haftadan kısa sürede elinde olması gerekiyor. 🥰

O kadar çok şikayeti var ki, tam bir süresi yok şanslıysanız kısa sürer ama çoğu zaman süreç bayağı uzuyor diye duydum. Hatta ben de oradan alışveriş yapacakken sırf bu durum yüzünden vaz geçmiştim.

Site üzerinde tahmini gönderim süresini yazıyorlar. Genelde 1 Ay + kargo şeklinde oluyor satışları. Bazı ürünlerinde 15 Gün + kargo şeklinde. Aldığınız ürünün sayfasında yazar.

Örneğin:
1686224735851.png

Vivense sitesi üzerinden masa aldım. Yakın zamanda alışveriş yapan varsa gelmesi kaç gün sürer ortalama? İstanbul'da oturuyorum.
Ben storlu perda almıştım bir haftaya yakın sürmüştü diye hatırlıyorum. Kargoya teslim edildikten sonra 1 en fazla 2 günde eline ulaşır. Ürünleri hazırlayıp kargoya teslim etmeleri biraz uzun sürüyor genelde gecikme de ondan yaşanıyor.

20-23 Haziran gösteriyor. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Ben storlu perda almıştım bir haftaya yakın sürmüştü diye hatırlıyorum. Kargoya teslim edildikten sonra 1 en fazla 2 günde eline ulaşır. Ürünleri hazırlayıp kargoya teslim etmeleri biraz uzun sürüyor genelde gecikme de ondan yaşanıyor.
Az önce mesaj geldi kargoya verilmiş diye. Bekleyeceğim diye üzülüyordum ama tahmini teslimatı yarın gösteriyor.

Son düzenleme:
20-23 Haziran gösteriyor. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Az önce mesaj geldi kargoya verilmiş diye. Bekleyeceğim diye üzülüyordum ama tahmini teslimatı yarın gösteriyor.

Hazırda bulunan stoklu bir ürünse ki masa muhtemelen öyledir o zaman kısa sürede verilir kargoya. Benim aldığım ürünü muhtemelen ya siparişe göre hazırlıyorlardı ya da stokla ilgili bir sorun vardı ben de acelem olmadığı için arayıp sormadım hiç neden gecikti diye. Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.

Hazırda bulunan stoklu bir ürünse ki masa muhtemelen öyledir o zaman kısa sürede verilir kargoya. Benim aldığım ürünü muhtemelen ya siparişe göre hazırlıyorlardı ya da stokla ilgili bir sorun vardı ben de acelem olmadığı için arayıp sormadım hiç neden gecikti diye. Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı