Vivense'den ürün almak

JRScarface

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Küçük Girişimci
Merhaba, daha önce vivense.com'dan ürün alan arkadaşlar var mı? Eğer alışveriş yapan arkadaşlar varsa herhangi bir sorun yaşadılar mı? Alacağım ürün aşağıdaki gibidir. Kargolamada bir sorun olacağını sanmıyorum pek kırılma kopma gibi.
TT3-179.jpg

Son düzenleme:
Vivenseden koltuk takımı aldım. Çalışanlar gayet ilgiliydi. Ertesi gün koltuk döşemesinde küçük bir yırtık fark ettik. Aradım akşamına gelip değiştirdiler. Sorun çözmede herhangi bir sıkıntı yaşatmıyorlar.

Vivenseden koltuk takımı aldım. Çalışanlar gayet ilgiliydi. Ertesi gün koltuk döşemesinde küçük bir yırtık fark ettik. Aradım akşamına gelip değiştirdiler. Sorun çözmede herhangi bir sıkıntı yaşatmıyorlar.
Bir kaç şikayet okudum güncel. Gördüğüm kadarıyla ikinci el gibi ürünler göndermişler ama kararsız kaldım. Alacağım bir çalışma masası zaten bilgisayar için.

Ben saksı almıştım. Hiçbir sorun çıkmadı.
Montaj gerekmediği için o konuda yorum yapmayacağım.
Buradan bakabilirsiniz:

Birkaç şikayet okudum güncel. Gördüğüm kadarıyla ikinci el gibi ürünler göndermişler ama kararsız kaldım. Alacağım bir çalışma masası zaten bilgisayar için.

Vivensenin mağazaları var. En azından benim bulunduğum il olan Ankara'da. Arayıp mağazada görmek istediğinizi belirtebilirsiniz isterseniz. Ben şikayetlere falan bakmadım mağazada beğendim. Herhangi bir sorun yaşarsanız sizden sorunun fotoğrafını çekmenizi ve internet sitesi üzerinden kayıt oluşturmanızı istiyorlar. Daha sonra sizi arayıp sorunu çözmek için evinize geliyorlar. Bu süreçte sizi SMS ile sürekli bilgilendiriyorlar. Kaydınız işleme alındı şu saatte geleceğiz gibi. Olumsuz yorum yapabileceğim hiçbir şey yaşamadım.

Bu arada şunu eklemek isterim. Kurumsal şekilde çalışıyor olmaları da bir artıdır bence. Eve gelen usta ekibin İş üniformaları marka logosunu taşıyor. Sorgusuz şekilde işini yapıp gidiyor.

Son düzenleme:
Tüm alış verişlerimden memnun kaldım. Birinde çalışma masasının üst tablasında kargo kaynaklı sıkıntı vardı kısa zamanda yeni tabla gönderdiler. Tavsiye ederim.

Vivensenin mağazaları var. En azından benim bulunduğum il olan Ankara'da. Arayıp mağazada görmek istediğinizi belirtebilirsiniz isterseniz. Ben şikayetlere falan bakmadım mağazada beğendim. Herhangi bir sorun yaşarsanız sizden sorunun fotoğrafını çekmenizi ve internet sitesi üzerinden kayıt oluşturmanızı istiyorlar. Daha sonra sizi arayıp sorunu çözmek için evinize geliyorlar. Bu süreçte sizi SMS ile sürekli bilgilendiriyorlar. Kaydınız işleme alındı şu saatte geleceğiz gibi. Olumsuz yorum yapabileceğim hiçbir şey yaşamadım.

Bu arada şunu eklemek isterim. Kurumsal şekilde çalışıyor olmaları da bir artıdır bence. Eve gelen usta ekibin İş üniformaları marka logosunu taşıyor. Sorgusuz şekilde işini yapıp gidiyor.
Benim bulunduğum yerde mağazaları yok ve iller arasında kalıyor. Öte yandan olumlu yorumlar görmek iyi.
Haklılar. 2. el benzeri ürünler gönderiyorlar.
Evet fakat tabi bu her üründe geçerli değildir elbette ama satış sonrası destek iyiyse bir problem olmaz diye düşünmeye başladım.
Alacağım ürün bu herhalde kargolamada bir sorun olacağını sanmıyorum.
TT3-179.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı