Vivo neden tutulmuyor?

F/P'de lider Xiaomi'dir gerisi gelip geçicidir. Fanboyluk yapacak bir şey yok, istediğin gibi hepsini Xiaomi ile fiyat ve performansta değerlendir. Xiaomi'nin MIUI'si bile var.
dediğim gibi deneyimle söylüyorum vivoyu eline alınca o kalitesizliği ciğerime kadar hissettim aklıma 5 yıl önce kullandığım vestel geldi aklıma

F/P'de lider Xiaomi'dir gerisi gelip geçicidir. Fanboyluk yapacak bir şey yok, istediğin gibi hepsini Xiaomi ile fiyat ve performansta değerlendir. Xiaomi'nin MIUI'si bile var.
Xiaomi övmen ile ne olduğunu anladık zaten. MIUI dediğin işletim sistemi kadar rezil bir OS yok onu geçtim, tek telefon ile 4-5 tane kronik sorunla uğraşmak istersen de senin tercihin olur :).

fikirlerine saygı duyuyorum .
Biraz sert çıkışıyor olabilirim ancak belirttiğim gibi Xiaomi çok problemli ürünler üretiyor her alanda robot süpürgesine kadar :D. İşletim sistemi konusunda Apple,Oppo,Samsung gibiler iyi ancak Apple ve Samsung F/P cihazlar üretmiyorlar. Düşük bütçede açık olmak gerekirse Oppo yerine OnePlus alırım daha iyi.

Biraz sert çıkışıyor olabilirim ancak belirttiğim gibi Xiaomi çok problemli ürünler üretiyor her alanda robot süpürgesine kadar :D. İşletim sistemi konusunda Apple, Oppo, Samsung gibiler iyi ancak Apple ve Samsung F/P cihazlar üretmiyorlar. Düşük bütçede açık olmak gerekirse Oppo yerine OnePlus alırım daha iyi.

Samsung'un arayüzü çok kötü bir de.

Ben nedense samsunga sırf arayüzü yüzünden yaklaşmıyorum.

One UI 4.X haricinde gayet güzel. One UI 5 ile inşallah 4.X ile gelen hataları düzeltirler. 4.X'de o kadar kötü değil ha. Diğer sürümlere göre daha kötü. Yoksa touchwiz ile karşılaştırırsak One UI 4.X Touchwiz'e tek atar. Samsung'un bütün arayüzlerini kullanmış biri olarak (touchwiz, graceux, experience, One UI) bazılarını az da olsa(graceux, Experience) söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı