Vivobook 15 D509DJ-BR062T uyumlu RAM nasıl bulunur?

Bütçe
400-450 TL
Hocam soğutucunuzun linkini bırakabilir misiniz? Adam akıllı soğutucu arıyorum bir ara ben de düşündüm vakumlu soğutucuyu ateş gibi yandığından. Sonra vazgeçtim.
benim soğutucumdan önermem pek güzel soğutmuyor 4 fan olmasına rağmen(muhtemelen alt kapağın plastik olup ısıyı tutmasından da kaynaklı) ama alacaksanız zalman markasından alın kesinlikle şiddetle öneririm

garantisini asla kullanmayacaksın güven bana ve garantisi gitmez eğer içindeki bir parçaya zarar vermezsen
Kullandım hocam ram ve harddisk taktırdım. Hatta rezaletti SMS Infocomm yetkili servisi. Çoğu dediğim şeyi yapmadan format atıp parçaları takıp yollamışlardı. Termal macun ve bilgisayar temizliği yapılmasını istedim yapmadılar geldiğinde sıcaklık değerleri aynıydı ancak yapmış olduklarını söylüyorlar. Mecbur kalmadıkça bir daha yollamam.

Benim soğutucumdan önermem pek güzel soğutmuyor 4 fan olmasına rağmen(muhtemelen alt kapağın plastik olup ısıyı tutmasından da kaynaklı) ama alacaksanız Zalman markasından alın kesinlikle şiddetle öneririm.

Bende dandik bir tane var ama etki etmiyor. Para biriktirip bakayım Zalman'lara.
evet gamebook değil ama bu maalesef alt kapağı delikli yapmıyorlar yeterince o yüzden vakumlu soğutucu iyi bir çözüm kendi fanı ve soğutucunun gürültüsü senin için önemli değilse
Vakumluya güvenemiyorum işte :/

Kullandım hocam ram ve harddisk taktırdım. Hatta rezaletti SMS Infocomm yetkili servisi. Çoğu dediğim şeyi yapmadan format atıp parçaları takıp yollamışlardı. Termal macun ve bilgisayar temizliği yapılmasını istedim yapmadılar geldiğinde sıcaklık değerleri aynıydı ancak yapmış olduklarını söylüyorlar. Mecbur kalmadıkça bir daha yollamam.
ben de kötü bir deneyim yaşamıştım serviste mouse alıcısını kırmışlardı 🤣
Bende dandik bir tane var ama etki etmiyor. Para biriktirip bakayım Zalman'lara.

Vakumluya güvenemiyorum işte :/
sen vakumlu da alsan zalman da alsan bana haber et sıcaklıktaki değişikleri ona göre ben de ne aldıysan ondan almayı düşünebilirim

ben de kötü bir deneyim yaşamıştım serviste mouse alıcısını kırmışlardı eşşeoğlu eşekler 🤣
Hocam küfürü silin ceza yemeyin.
ben de kötü bir deneyim yaşamıştım serviste mouse alıcısını kırmışlardı eşşeoğlu eşekler 🤣

sen vakumlu da alsan zalman da alsan bana haber et sıcaklıktaki değişikleri ona göre ben de ne aldıysan ondan almayı düşünebilirim
Hocam tozunu nasıl aldınız acaba?

üstünden geçtim fanı çıkarmadım hiç yerinden

ben de sizin aldığınız ram'den alıyorum inşallah çalışır uyumlu
Hocam ben 1 aydır kullanıyorum böyle. Herhangi bir mavi ekrandır sıkıntı yaşamadım. Benim konuya da bakabilirsiniz.Ram kendini ayarlıyor.
ben de kötü bir deneyim yaşamıştım serviste mouse alıcısını kırmışlardı 🤣

Tamam hocam haberdar ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı