Vivobook 15 D509DJ-BR062T uyumlu RAM nasıl bulunur?

Bütçe
400-450 TL
Hocam ben 1 aydır kullanıyorum böyle. Herhangi bir mavi ekrandır sıkıntı yaşamadım. Benim konuya da bakabilirsiniz.Ram kendini ayarlıyor.

Tamam hocam haberdar ederim.
kardeşim çok sağ olasın birkaç gündür kullanıyorum ram'i cidden jet gibi oldu pc forza horizon 4 70 fps oynadım :DDD

@xMarvicS Rica ederim hocam. Yardım edebildiysem ne mutlu bana. Hocam hangi ayarlarda 70 fps alıyorsunuz ben 768p orta yükse ayarlar karışık daha doğrusu oyunun kendi ayarlarıyla 30-40 fps arası alıyorum.

@xMarvicS Rica ederim hocam. Yardım edebildiysem ne mutlu bana. Hocam hangi ayarlarda 70 fps alıyorsunuz ben 768p orta yükse ayarlar karışık daha doğrusu oyunun kendi ayarlarıyla 30-40 fps arası alıyorum.
reis mesajını görmüştüm ama cevap vermeyi unutmuşum kusura bakma orta-yüksek ayarlarda 37-45 arası alıyorum (anizotropik filtreleme kapalı, kenar yumuşatma kapalı, statik ve dinamik geometri orta veya yüksek olması lazım, dünya araçları ayrıntı seviyesi orta, yansıma kalitesi yüksek, motion blur kapalı, su yansımaları kalitesi orta veya yüksek vb.)

Yeni konular

Geri
Yukarı