Vivobook 15 X512 RAM yükseltmek garanti dışı bırakır mı?

rusensenkal

Hectopat
Yeni aldığım Vivobook 15 X512'da bilgisayarımda RAM yükseltmesi yapacağım. RAM'e ulaşmak için arka kapağı komple çıkarmak gerekiyor. Acaba garanti dışı kalır mı bilgisayarım?

Muhtemelen kağıt falan olacaktır. Oraya ulaşman için o kağıdı sökmen gerekecek. Sökülünce de cihazın açıldığını anlayıp garanti dışı bırakacaklardır.

Teknik servisle iletişime geçin.Modelden modele bile slotlara erişebilme durumuna göre farklılık gösterebiliyor.

Bu tarz durumlar çok değişken olabiliyor. Aynı markanın bir modelinde garanti dışı bırakmazken, başka bir modelinde garanti dışı bırakabiliyor. Teknik servisi arayıp, model numaranıza göre yardım almanızı tavsiye ederim.

bugün 2 3 kere aradım bi türlü bağlanamadım müşteri hizmetlerine. sürekli müzik çalıyor
az önce youtube da repair videosu izledim. ramda kağıt var. galiba garanti dışı kalıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı