Vizyona yeni girecek filmler dijital platformlara taşınır mı?

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık bir sene önce hayatımıza girmiş olan Pandeminin birçok olumsuz yönünün yanı sıra teknolojiyi zoraki de olsa öğrenme, kullanma ve geliştirmemiz gerektiğini de hatırlattı.

Evden çıkamadığımız bu süreçte birçok işimizi dijital platformlarda halledebilir hale geldik. Öyle ki banka şubesine dahi gitmemize gerek kalmadan bankadaki işlemlerimizi teknolojinin bize sunduklarıyla kolaylıkla yapabiliyor olduk.

Peki bu durum sinemalarda da mümkün olur mu? Sinemaya yeni gelmiş filmler de dijital platformlarda film başına bilet satış değerinde izleyiciyle buluşsa çok güzel olurdu. Bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir? Böyle projeler söz konusu mu yoksa bir yüz yıl daha beklemek zorunda mı kalacağız? 🥺

Zaten mümkün değil mi şu anda? 'Kovala' filmi pandemi yüzünden sinemalarda vizyona girmedi, muhtemelen 'Exxen' platformunda yayınlanacak.
Ayrıca Godzilla vs. Kong filmi de vizyona girdikten sonra HBO Max gibi platformlarda yayınlandı. Fakat şu son zamanlarda vaka sayıları iyice arttığı için dediğiniz gibi bir şey de olabilir. Bilet fiyatı değerinde bir ücret ödeyerek dijital platformlardan izlemek mantıklı bence.

Bahsettiğiniz platformları bilmiyordum hemen araştırıyorum.
Zaten mümkün değil mi şu anda? 'Kovala' filmi pandemi yüzünden sinemalarda vizyona girmedi, muhtemelen 'Exxen' platformunda yayınlanacak.
Ayrıca Godzilla vs. Kong filmi de vizyona girdikten sonra HBO Max gibi platformlarda yayınlandı. Fakat şu son zamanlarda vaka sayıları iyice arttığı için dediğiniz gibi bir şey de olabilir. Bilet fiyatı değerinde bir ücret ödeyerek dijital platformlardan izlemek mantıklı bence.
HBO Max'in Türkiye desteği yok mu hocam? Sayfa linki göndermeniz mümkün mü?

Bahsettiğiniz platformları bilmiyordum hemen araştırıyorum.

HBO Max'in Türkiye desteği yok mu hocam? Sayfa linki göndermeniz mümkün mü?
Yok ama bazen bazı firmalarla anlaşıp oralardan yayınlayabiliyorlar. Mesela Zack Snyder's Justice League filmi Türkiye'de Turkcell TV+ ve Tivibu'da yayınlandı.

Geri
Yukarı