Çözüldü VLC Media Player için Arc Dark teması nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

unnamedington

Megapat
Makaleler
27
Windows 10 üzerinde VLC Media Player'a Arc Dark temasını nereden indirebilirim?

Arc Dark.png

VideoLAN Skins adresinde bulamadığım için internette biraz araştırma yaptım ve aşağıdaki siteyi buldum. Sizce ne kadar güvenilirdir ve nereden indirmem gereklidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam aslında ikisi de Videolan yani VLC sitesi. Birinde farklı temalar da var.
Pling adlı sitede olması yüzünden biraz şüphelendim. Sitelerinde VideoLAN'ın da simgesi bulunuyor ve indirme bağlantısı olarak Linux üzerinden indirme bağlantısını .vlt formatına dönüştüren bir şekilde sunuyorlar galiba.

VLC.png

Temanın asıl yayınlandığı yerden indirmem gerekiyormuş. GitHub bağlantısında .vlt formatındaki dosyayı görememişim.

Arc Dark.png

Pline sitesinden indirmek yerine GitHub bağlantısından .zip formatında indirdim ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Pline sitesi kendi sitesinde de indirme bağlantısı sunma görevini üstleniyor. Bu durumda geliştiricinin asıl adresi olan GitHub'dan indirmek daha mantıklı gibi duruyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Addons.videolan.org sitesi VLC'nin sitesinin alt sitesidir. Güvenlidir oradan indirip kurabilirsiniz. Videolan VLC'nin uzun halidir.

addons.videolan.org sitesi VLC'nin sitesinin alt sitesidir. Güvenlidir oradan indirip kurabilirsiniz. Vidolan VLC'nin uzun halidir.
Belirttiğim site https://addons.videolan.org/p/1167642/ olarak geçiyor. VLC'nin açılımının VideoLAN olduğunu ben de biliyorum. Sadece indirme bağlantısını veren site olan https://www.pling.com/ ne kadar güvenilirdir diye sormuştum.

Teşekkür ederim, ben de beğendim indiriyorum. Verdiğin linkte sağ üstteki download butonundan indirebilirsin resmi sitesi.

Paylaştığınız ilk sitenin bağlantısı https://addons.videolan.org/p/1167642/ Pling adlı sitenin içerisinde yer alıyor. Ne kadar güvenilir olduğunu sormak istiyordum. Diğer paylaştığınız sitede ilgili temayı bulamadığımı konuda belirtmiştim.

Pling adlı sitede olması yüzünden biraz şüphelendim. Sitelerinde VideoLAN'ın da simgesi bulunuyor ve indirme bağlantısı olarak Linux üzerinden indirme bağlantısını .vlt formatına dönüştüren bir şekilde sunuyorlar galiba.

VLC.png

Temanın asıl yayınlandığı yerden indirmem gerekiyormuş. GitHub bağlantısında .vlt formatındaki dosyayı görememişim.

Arc Dark.png

Pline sitesinden indirmek yerine GitHub bağlantısından .zip formatında indirdim ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Pline sitesi kendi sitesinde de indirme bağlantısı sunma görevini üstleniyor. Bu durumda geliştiricinin asıl adresi olan GitHub'dan indirmek daha mantıklı gibi duruyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı