Çözüldü VMware macOS Catalina Apple kimliği oluşturulamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Çorum
Daha fazla  
macOS Catalina Technopat rehberi ile kurulum yaptım. Apple kimliği oluşturmaya çalışınca bu Mac'te çok fazla Apple kimliği oluşturulmaya çalışılmış, Apple destek ile görüşün diyor. Safari üzerinden Apple hesabı oluşturdum bu bir iCloud hesabı degil ama geçerli diyor, yine de Apple kimliğimi girdi kabul etmiyor. iPhonem yok ama Apple kimliği oluşturmak istiyorum bir yöntemi var mıdır?
Çözünürlük konuma yazdım ama gören olmadı, o yüzden yeni konu açmak zorunda kaldım.
@Yiğit Gençer
macOS Catalina Technopat rehberi ile kurulum yaptım. Apple kimliği oluşturmaya çalışınca bu Mac'te çok fazla Apple kimliği oluşturulmaya çalışılmış, Apple destek ile görüşün diyor. Safari üzerinden Apple hesabı oluşturdum bu bir iCloud hesabı degil ama geçerli diyor, yine de Apple kimliğimi girdi kabul etmiyor. iPhonem yok ama Apple kimliği oluşturmak istiyorum bir yöntemi var mıdır?
Çözünürlük konuma yazdım ama gören olmadı, o yüzden yeni konu açmak zorunda kaldım.
@Yiğit Gençer
@Yiğit Gençer
@blackandyellow
@MacOSKullanıcısı
@macoss
Hocalarım macten anlayan varsa yardımcı ol ur musunuz, bildiğiniz anlayan varsa etiketler misiniz?

Son düzenleme:
Çözüm
Şu anda elimde bilgisayar yok. Öbür hafta içinde (6-12 Nisan arası) sanal imajları güncellemeye çalışacağım. Tahmini olarak Çarşamba ya da Salı gününden sonra olur.
Hocam, kimlik ile ne alakası var anlamadım, ama beklerim :)
Şu anda elimde bilgisayar yok. Öbür hafta içinde (6-12 Nisan arası) sanal imajları güncellemeye çalışacağım. Tahmini olarak çarşamba ya da salı gününden sonra olur.

Hocam
@Yiğit Gençer
Sorunu çözdüm :) App Store üzerinden girildiğinde kabul etti.
Şu an Apple kimliğim ayarlarda ve her yerde geçerli.
Şu anda elimde bilgisayar yok. Öbür hafta içinde (6-12 Nisan arası) sanal imajları güncellemeye çalışacağım. Tahmini olarak Çarşamba ya da Salı gününden sonra olur.
Hocam, kimlik ile ne alakası var anlamadım, ama beklerim :)
Şu anda elimde bilgisayar yok. Öbür hafta içinde (6-12 Nisan arası) sanal imajları güncellemeye çalışacağım. Tahmini olarak çarşamba ya da salı gününden sonra olur.

Hocam
@Yiğit Gençer
Sorunu çözdüm :) App Store üzerinden girildiğinde kabul etti.
Şu an Apple kimliğim ayarlarda ve her yerde geçerli.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı