VMware macOS CPU Hatası

Milestone

Kilopat
Arkadaşlar resimde de gördüğünüz gibi sorun neyden kaynaklanıyor?
VMware.png

Ekran kartı: GTX 1050.
İşlemci: Ryzen 5 3550H.

Sanal makineye kurmak istediğiniz Mac OS sürümünü VMWare ile gerekli tüm bileşenlerini oluşturup çalıştırmayın.
Mac OS sanal makinenizi oluşturduğunuz dizinde "VMX" uzantılı dosyayı bulup notepadla açın.
NotePad ile açtığınız VMX dosyasında en altına şu kodu ekleyin: smc.version = "0" Bundan sonra CTRL + S ile dosyayı kaydedin.

Artık oluşturduğunuz Mac OS sanal makinenizi çalıştırıp kuruluma devam edin.

Sanal makineye kurmak istediğiniz Mac OS sürümünü VMWare ile gerekli tüm bileşenlerini oluşturup çalıştırmayın.
Mac OS sanal makinenizi oluşturduğunuz dizinde "VMX" uzantılı dosyayı bulup notepadla açın.
NotePad ile açtığınız VMX dosyasında en altına şu kodu ekleyin: smc.version = "0" Bundan sonra CTRL + S ile dosyayı kaydedin.

Artık oluşturduğunuz Mac OS sanal makinenizi çalıştırıp kuruluma devam edin.
hocam acil birşey sormak istiyorum bende aynı hatayı alıyorum fakat dediğiniz dosyayı bulamadım yardımcı olurmusunuz?

hocam acil birşey sormak istiyorum bende aynı hatayı alıyorum fakat dediğiniz dosyayı bulamadım yardımcı olurmusunuz?
Genelde Belgelerim klasöründe sanal makinelerinizi oluşturduğunuz Virtual Machine adlı sanal makinelerinizin toplantığı klasörde oluşturduğunuz sanal makinenin kendi klasöründe VMX uzantılı dosya oluşur.

Yeni konular

Geri
Yukarı