Vodafone 12 gündür internet altyapı çalışması

dikkatet3806

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar 1 Nisan'da çalışma başlatıldı. 12 Nisan'da bitecek dendi ve hatta mesaj geldi o gün hiç internetim kopmadı fakat bir sonraki gün aradığımda altyapı çalışması uzatıldı dağıtım kutunuz arızalı dendi. 19 Nisan'da bitecek denildi. Ve kızıp yüzüne kapattım. Gündüz interneti kullanamıyorum 2 dakikada bir kesiliyor. Akşam ise şu an Discord'da bile 140 pingle duruyorum. Download testim 35 Mbps pakette 31-32 çıkıyordu şu an 24 falan çıkıyor. Upload'da sıkıntım yok. Ne yapmam gerekiyor sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1 Nisan'da çalışma başlatıldı. 12 Nisan'da bitecek dendi ve hatta mesaj geldi o gün hiç internetim kopmadı fakat bir sonraki gün aradığımda altyapı çalışması uzatıldı dağıtım kutunuz arızalı dendi. 19 Nisan'da bitecek denildi. Ve kızıp yüzüne kapattım. Gündüz interneti kullanamıyorum 2 dakikada bir kesiliyor. Akşam ise şu an Discord'da bile 140 pingle duruyorum. Download testim 35 Mbps pakette 31-32 çıkıyordu şu an 24 falan çıkıyor. Upload'da sıkıntım yok. Ne yapmam gerekiyor sizce?

Genellikle gündüz sorun yaşamandan yola çıkarsak altyapı çalışması devam ediyor olabilir.
1 hafta daha bekleyin sonrasında gerekli konumla görüşmeye devam edersiniz.
Bu arada altyapı Vodafone'un mu yoksa Türk Telekom'un mu?

Merhaba.
BTK Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna şikayet oluşturabilirsiniz.
Saygılarla.

Genellikle gündüz sorun yaşamandan yola çıkarsak altyapı çalışması devam ediyor olabilir.
1 hafta daha bekleyin sonrasında gerekli konumla görüşmeye devam edersiniz.
Bu arada altyapı Vodafone'un mu yoksa Türk Telekom'un mu?
Türk Telekom altyapısı mevcut. Ayriyetten çalışma türk telekomda da var denildi. Yani genel sorun. Dağıtım kutusu arızalı.

Geri
Yukarı