Vodafone 4.5G Düşük Hız Sorunu!

HeadBanger

Hectopat
Daha fazla  
Vodafone faturalı olarak yeni geçtim. Faturalı esnek aile tarifesine geçtim. Speed test vb hız ölçen siteler üzerinden test yaptım. İndirme ve yükleme hızım çok düşük. Bazen 2-3 bazen 6-7 bazen 9-10 Mbps görünüyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Benimle aynı sorunu yaşayanınız var mı? Ayrıca 3G'de de denedim. Aynı hızları gördüm. Nasıl bir çözüm önerirsiniz ? Taahattüte girdim ayrılabilir miyim?
Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone için çok normal bir şehir merkezlerinden uzakta 4-5 diş çekse dahi hızım 2-3 olabiliyor. Ama hine de en iyi ihtimali düşünüp telefon ayarlarında sorununuz var dersek 7000'e "Internet" yazarsan telefonuna internet ayarları sms olarak gelir uyguladıktan sonra telefonu yeniden başlat. Eğer sorun ayarlarında ise bu sorununu yüksek ihtimalle çözer değilse dediğim gibi Vodafone için normal.

Vodafone ile şehir merkezinde 6 - 8 mbps indirme hızı, 15 - 20 mbps arası yükleme hızı alıyorum. Cihazın Samsung Galaxy Note 4. Vodafone için normal hızlar bunlar zaten. Daha fazlasını beklemek biraz absürt olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı