Vodafone 4.5G düşük internet hızı

Cursedblood

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
Pazar günü hattımı Vodafone'a taşıdım. Evde kablosuz internet olduğu için deneyememiştim, bugün işyerinde deneme yaptım. İnternet hızı 0.8 Mbps.. Müşteri hizmetleri ile 5 defa görüştüm, her seferinde güncelleme yapıyorlar ve 20 dakikalığına internetim 15 Mbps hızlara çıkıyor. Sonra yine aynı hız düşümü. Sorunun kaynağı ne olabilir acaba? Baz istasyonu veya telefon odaklı olmadığını düşünüyorum çünkü 15 Mbps hızı gördüm.

En son görüştüğüm müşteri temsilcisi bayiye gitmemi, orada bayi hattından görüşmem gerektiğini söyledi.

Daha önce aynı dertten muzdarip olmuş birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Aynı sorun bende var. 4.5G çekiyor gözüküyor ancak çoğu yere o kadar yavaş bağlanıyorum ki kullanmıyorum kendi internetimi. Aynı oda da arkadaşım TT kullanıyor onun 4.5G çekmediği halde interneti benimkinden daha hızlı.

Aynı sorun bende var. 4.5G çekiyor gözüküyor ancak çoğu yere o kadar yavaş bağlanıyorum ki kullanmıyorum kendi internetimi. Aynı oda da arkadaşım TT kullanıyor onun 4.5G çekmediği halde interneti benimkinden daha hızlı.
Hocam daha şimdi konu açacaktım arkadaşlarım bulundukları yerde 4 .5G çekerken benimki 3G zor çekip sürekli bağlantı hatası var diyor.

Hattımı Turkcell'e taşıdım. 45 mbps hız veriyor aynı yerde. Çözümü böyle buldum :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı