Vodafone 4.5G internet sorunu

Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhabalar, benim hattım Vodafone ama internet o kadar yavaş ki geceleri giremiyorum bile 360P video zor izleniyor. İndirme yaptığım zaman ise 400-500 KB arası indiriyor ve arada sırada direkt 4.5G simgesi gidiyor. İnternet bağlantısı kopuyor. Bütün kullananlarda böyle mi bu durum?

Hayır, bende öyle değil. Sorunsuz bir şekilde çekiyor ve hız testinde 40/25 aldım. Kayseri Cumhuriyet Meydanı'na yakın bir yerdeyim.

Bölgeden bölgeye çekim gücü değişebilir. A konumunda Turkcell iyi çekerken B konumunda Vodafone iyi çeker.

Telefonunuzu 3G'ye alıp hız testi yapmayı deneyin, 3G ağı daha hızlı olabilir.

Vodafone böyle bir saçmalığı var maalesef. Şehrin orta yerinde ne hat çekiyor ne de internet. Cidden rezalet bir durum. En kısa sürede değiştirmenizi tavsiye ediyorum.

Vodafone böyle bir saçmalığı var maalesef. Şehrin orta yerinde ne hat çekiyor ne de internet. Cidden rezalet bir durum. En kısa sürede değiştirmenizi tavsiye ediyorum.
5 ayım kaldı direk çıkacağım.
Buyrunuz test sonuçları.Biri 3G diğeri ise 4.5G arada bi ping farkı varmış.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200813-173950_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200813-173950_Samsung Internet.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 90
  • Screenshot_20200813-173726_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200813-173726_Samsung Internet.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleme:
5 Ayım kaldı direk çıkacağım.
Buyurunuz test sonuçları. Biri 3G diğeri ise 4.5G arada bir ping farkı varmış.

Bence beklemeyin derim Turkcell veya Türk Telekom'a geçmeni tavsiye ederim. Turkcell cayma bedellini direk ödüyor.

Hatayı kendinizde arayın, Vodafone reklamlarına hiç dikkat etmiyor musunuz? Adamlar çekim gücünü, van gölünün ortasında ya da Trabzon'da yaylalarda çekiyor diye reklam yapıyorlar. Hiç İstanbul leventte veya kadıköy de ya da şehir merkezindeki çekim gücümüz şöyle böyle dediklerini gördünüz mü :)

Yeni konular

Geri
Yukarı