Vodafone 858 Smart için RAM Boşaltacak Uygulama

UmutK

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Vodafone 858 için yardımcı uygulamalar arıyorum Android sürümü 2.2.2 .Vodafone 858 256MB RAM'e sahip ve sistem 151MB civarı RAM kullanıyor geriye 100MB boş yer kalıyor bu yerde çabuk doluyor sonrasında telefon kafayı yiyor,kasıyor,donuyor buda benim kalp krizi geçirmeme yol açıyor.Durmadan görev yöneticisine bakıyorum mesajlaşma hizmeti gcm hizmeti çalışınca başlıyor kasmaya bu en küçük şeyde bile oluyor sizden istediğim öncelikle RAM boşaltıcı bir uygulama ve yer kaplamayan bişey olursa çok sevinirim.(ben Cleanmasterı kullanmıştım bir işe yaramamıştı doğru dürüst RAM'i boşaltmıyordu hatta kendisi baya RAM kullanıyordu.)

Ram boşaltma programları bir işe yaramaz. Telefonu daha da yorar. Sizin telefonunuz miladını doldurmuş. Kendinize yeni telefon alın başka çare yok, 256 ram android işletim sistemine nasıl yetecek 2 gb bile zor yetiyor.

Bu telefonu kullanmak zorundayım.Bu telefon Facebook a girsin,Tapatalk'dır Wattpad'dir bakabilsin , Youtube'da video izlenebiliyor o yüzden Youtube'a girerken kasmasın (videolar kasmıyor.) bide ben Web üzeri yani Tapatalk'dan girmediğim forumlar var onlara girebilsin yani.Çok şey istemiyorum ben bunlara girebiliyorum fakat hep görev yöneticisine bakmak zorunda kalıyorum.Gereken program tek komut,tuş vs gibi bir işlemle RAM'i boşaltabilsin.İşte gereken bu.

Öyle bir program var Cleanmaster fakat işlevi çok kötü hem hafızadan hemde RAM'den alıyor.RAM'i boşaltayım derken o dolduruyor ve uygulamaları doğru düzgün kapatmıyor.Bana Cleanmaster tarzı bir uygulama lazım şimdiden teşekkürler.

360 Security Üçretsiz Telefonlar İçin Görev Yöneticisi Var Açık Olan Programları Kapata Biliyor Ram Görevi de Yapıyor Ben Çok Memnunum Şarj Süresi de Uzadı Benim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı