Vodafone 875 ROM yüklenir mi?

Metnopat

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar evde 5 6 veya 7 sene önceden kalmış. Elimde Vodafone 875 Smart mini var ama telefon açılmıyor. Yani Vodafone logosu geliyor ve kalıyor. Bir videoda ROM yükleme işlemi gösteriyor. İşte bu video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açıklama kısmındaki ROM'u ve sp Tool'u indirdim bunu yaparsam düzelir mi? Ya da videodaki teknik işe yarar mı? Bir de ROM yükledikten sonra boot atmam gerekir mi? Boot ne demek bilmiyorum ama bu işlerde kesin root kuurun diyorlar o yüzden sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam videodakileri yapmanız için önünüzde hiçbir engel bulunmamakta. Lakin bir eksik var. Videodaki arkadaş telefonu download mode'a almanız gerektiğinden ve SP Flash Tool'un hazırlanışından bahsetmemiş. Telefon tamamen kapalıyken ses kısma + güç tuşuna aynı anda basılı tutun ve logo geldiğinde bırakın, cihazı bilgisayara bağlayın. SP Flash Tool'un cihazı okuması gerekiyor.

SP Flash Tool'u kullanmak için de bu videoyu izleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürle telefon şarj da şarj olsun deneyeceğim.

Hocam videodakileri yapmanız için önünüzde hiçbir engel bulunmamakta. Lakin bir eksik var. Videodaki arkadaş telefonu download Mode'a almanız gerektiğinden ve SP Flash Tool'un hazırlanışından bahsetmemiş. Telefon tamamen kapalıyken ses kısma + güç tuşuna aynı anda basılı tutun ve logo geldiğinde bırakın, cihazı bilgisayara bağlayın. SP Flash Tool'un cihazı okuması gerekiyor.

Hocam az şarj ile denesem bir sıkıntı çıkar mı yani telefon açılmıyor şarj da göremiyorum kaç olduğunu?

Son düzenleme:
Bana birisi bu işlemlerde telefon zaten USB'ye bağlı şarj bitmez diyordu ama ben yine de yarım saat ya da 1 saat falan bekleyeceğim.
Evet ama bilgisayardan telefona gelen enerjiyle telefonu doldurmaya kalksak saatler sürer, güçlü bir akım değil. Dediğiniz miktarda bekledikten sonra yapabilirsiniz elbette.
Lütfen sonucu bildirmeyi de unutmayın. 👍

Hocam videodakileri yapmanız için önünüzde hiçbir engel bulunmamakta. Lakin bir eksik var. Videodaki arkadaş telefonu download Mode'a almanız gerektiğinden ve SP Flash Tool'un hazırlanışından bahsetmemiş. Telefon tamamen kapalıyken ses kısma + güç tuşuna aynı anda basılı tutun ve logo geldiğinde bırakın, cihazı bilgisayara bağlayın. SP Flash Tool'un cihazı okuması gerekiyor.

Hocam şimdi deneyeceğim neredeyse 1 saattdirr şajda telefon format all + bir seçenek vardı onumu seçeyim? Seçersem bir şey olur mu?

Ve bu en yeni sp tool sürümünü nasıl indireceğim?

Hocam 3 tane dosya seçmem gerekiyor onlaı nasıl seçeçez?

Son düzenleme:
Hocam format all demenize gerek yok. Direkt telefonu ses kısma + güç tuşu ile download mode'a alıp SP Flash Tool ile flashlayın.

SP Flash Tool'u nasıl kullanacağınız yukarıdaki videoda anlatılıyor.

İndirmek için buraya girebilirsiniz:

Hocam format all demenize gerek yok. Direkt telefonu ses kısma + güç tuşu ile download Mode'a alıp SP Flash Tool ile flashlayın.

Hocam ikisine basıyorum bir şey gelmiyor.

Hocam format all demenize gerek yok. Direkt telefonu ses kısma + güç tuşu ile download Mode'a alıp SP Flash Tool ile flashlayın.

Bu seçili iken mi yapacağız?

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-01_163615784.png
    resim_2023-02-01_163615784.png
    989 bayt · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı