Vodafone admin paneli ak liste

• Konuyu başlatan SquaT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 230

SquaT

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Vodafone bir modeme sahipim modemin admin panelinde gezinirken ak liste açtım internet erişimim engellendi bilgisayarda lan oldugu için giriş yapabiliyorum ama modem arayüzüne giremiyorum sorunumu nasıl halledebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkasında kürdan girişi olur reset butonu yani ince bir şeyyle 5 sn basılı tut modemin sıfırlansın sonra müşteri hizmetlerini ara kurulum için seni yönlendirirler.

Bilgisayardan arayüze girip yaptığın işlemi geri almak en basit çözümün. Hiçbir şekilde yapamadın diyelim, o zaman modemin kenarında küçük reset butonu vardır. Oradan modemini sıfırla.

Bilgisayardan arayüze girip yaptığın işlemi geri almak en basit çözümün. Hiçbir şekilde yapamadın diyelim, o zaman modemin kenarında küçük reset butonu vardır. Oradan modemini sıfırla.

Reset işlemi bilgisine sahipim fakat modemim Vodafone aitken hostum Türk Telekom'a bu yüzden resetlediğimde DNS değişiyor bağlanılmıyor ve sorunumu hallettim.

Reset işlemi bilgisine sahipim fakat modemim Vodafone aitken hostum Türk Telekom'a bu yüzden resetlediğimde DNS değişiyor bağlanılmıyor ve sorunumu hallettim.
Hallettiğine sevindim. Aklında bulunsun reset işleminden sonra, modem arayüzüne Türk Telekom'un sana vermiş olduğu, kullanıcı adı ve şifresini giriş yaparsan internete bağlantı sağlarsın. DNS değişme gibi bir durum söz konusu değil. Zaten otomatik sunucuya bağlanır.
İyi günler..

Yeni konular

Geri
Yukarı