Çözüldü Vodafone ev interneti ile hiçbir siteye girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

russtha

Centipat
Yer
Bursa
Selam. Vodafone internetimden Türk Telekom'a geçtim. Ve çoğu siteye giremiyorum. Social Club, Technopat, Twitter vs.
çözümü bilen biri var mı? Modemi de değiştirdim. Buraya da mobil veriden girdim.

Arkadaşlar şu anda Technopat'a normal internetle giriş yaptım fakat Twitter hala düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar çözümü sonunda buldum. Türk Telekom ve Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. İkisi de bir ayar yaptık falan dediler ve düzeldi.
Hocam Vodafone'u arayıp ev interneti müşteri hizmetlerine açıklayın sorununuzu çözerler, benim sorunumu hemencecik çözmüşlerdi, bir hata olmuştur, düzeltirler.
Belki de sizin hakkınızı ben yiyorumdur :D Ne hikmetse benim Vodafone evde internetim ile de istediğim her siteye girebiliyorum, yasaklı sitelerin falan hepsine, sorunsuz.

Abonelik bilgisine girebiliyor musunuz?
Aile filtresi falan olmasın.
Yoksa OpenDNS adresleri ile DNS adreslerini değiştirin.
Bağlanti ayarlarına girin. Bağdaştırıcı seçeneklerini açin.
Kablolu ve kablosuz ağların özelliklerine girin.
IPv4 ayarlarına girip DNS adreslerini otomatikten elle girişe alın.

Şu adresleri girin:
208.67.222.222
208.67.220.220

Çıkarken doğrulayi işaretleyin.

Selam. Vodafone internetimden Türk Telekom'a geçtim. Ve çoğu siteye giremiyorum. Social Club, Technopat, Twitter vs.
çözümü bilen biri var mı? Modemi de değiştirdim. Buraya da mobil veriden girdim.

Arkadaşlar şu anda Technopat'a normal internetle giriş yaptım fakat Twitter hala düzelmedi.

Aile filtresi vardır sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı