Vodafone evde fiber 35 alınır mı?

stvwolf

Hectopat
Selamlar arkadaşlar sorum başlıktaki gibi sizce alınır mı? Ufak çaplı yayınlar açmak istiyorum. 16Mbps download 1Mbps upload'lık bir ADSL paket kullanıyorudum. Evde fiber 35'te hız 35 Mbps upload ne kadar bilmiyorum akşam müşteri hizmetlerine ulaşmak zor olur diye yarın arayacağım. Kullanan var mı?

Vodafone 2Mbps upload veriyor 35'lik pakette. 2Mbps upload ile yayın açamazsınız. Bence altyapınız varsa TurkNet'e geçmelisiniz 85TL 100dowload 100upload veriyorlar altyapınız var ise.

Selamlar arkadaşlar sorum başlıktaki gibi sizce alınır mı? Ufak çaplı yayınlar açmak istiyorum. 16Mbps download 1Mbps Upload'lık bir ADSL paket kullanıyorudum. Evde fiber 35'te hız 35 Mbps upload ne kadar bilmiyorum akşam müşteri hizmetlerine ulaşmak zor olur diye yarın arayacağım. Kullanan var mı?

Bence direk TurkNet'e geç eger fiber alt yapın varsa 100 MB internet ve 100 MB upload veriyorlar desteklemesi bile en az 35 MB veriyorlar.

Bence direk TurkNet'e geç eger fiber alt yapın varsa 100 MB internet ve 100 MB upload veriyorlar desteklemesi bile en az 35 MB veriyorlar.
Altyapısı var ise dedim zaten.

Tek bir paketi var TurkNet'in altyapınıza uygun olanı veriyorlar. Altyapınız Max 16Mbps destekler ise 16 veriyorlar 100 destekler ise 100 veriyorlar. Her türlü 85TL ödüyorsunuz.
Kablonet ve TurkNet öneririm. Hangisinin fiber altyapısı var ise ona geç. Vodafone uzak dur.
Açıkçası ben de TurkNet'e veya Millenicom' a geçmes istiyordum birkaç kullanıcı herhangi bir arıza sonrası müşteri hizmetleri ile konuşamamış. Bundan dolayı fikrim değişti. Sizlerden kullanan var mı?

Açıkçası ben de TurkNet'e veya Millenicom'a geçmes istiyordum birkaç kullanıcı herhangi bir arıza sonrası müşteri hizmetleri ile konuşamamış. Bundan dolayı fikrim değişti. Sizlerden kullanan var mı?

TurkNet kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım şuana kadar 1.5 yıl oldu hala ilk günkü gibi.
50 dowload 7 upload alıyorum altyapım 100 desteklese 100 vereceklerdi.

Geri
Yukarı