Vodafone Evde İnternet Pişmanlıktır

Lefras

Kilopat
Daha fazla  
Şu anda Vodafone kullanıyorum ve Mart ayında arayıp sözleşmemi uzattım kendileriyle. ama bu ay aşırı yüksek bir fatura geldi. Arayıp nedenini sordum ve sözleşmemi uzatmadıklarını o yüzden olduğunu ama sözleşme uzattığıma dair ses kaydımı sistemde gördüklerini, benim faturama itiraz işlemi yaptıklarını söylediler. Tam bir haftadır neredeyse her gün arıyorum ve haklı olduğumu ve işlemin devam ettiğini, beklemem gerektiğini söylüyorlar. Birkaç gün sonra fatura ödeyeceğim ama düzelteceklerini sanmam. Hem sözleşmemi uzatmıyorlar hem de yaptıkları hatayı 7 gündür düzeltmiyorlar. Ne yapabilirim? Madem ki sözleşmem yok interneti kapatmayı düşünüyorum ama faturayı ödemek zorundayım. Eğer faturayı ödemeden düzeltseler bile artık değiştirmek istiyorum. Bu yaptıkları hatayı 7 günde düzeltmemeleri kabul edilemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik dolandırıcı Vodafone uygulamaları. Memlekette çarpmadık adam bırakmadılar. Operatörler arasında en rezili. Bunlara ilgili şikayetler hiç bitmez.

Hala sözleşmemi uzatmadılar ve yaklaşık 300 TL fatura alıyorlar benden. Sözleşme uzatma işlemi beklemede, mail atıyorum falan diyorlar. İnterneti kapattıracağım ama duyduğuma göre 2-3 ay kapatmayıp yine fatura alıyorlarmış herkesten. Çok kötü dolandırılıyorum. Bir önerisi olan var mı?

Geri
Yukarı