Vodafone fiber nasıl?

Champion

Picopat
Daha fazla  
Geçenlerde Kablonet'e başvuruda bulunduk başvuru oluşturuldu her şey tam kurulum gelmediler. Bir de müşteri hizmetleri aradık modem vesaire, yok gibi şeyler duyduk. Onun için ayrı konuş açmıştım zaten burada fakat bugün üst komşumuz Vodafone, fibere başvuruda bulundu ve 1 gün içerisinde geldiler. Vdafone fiber Kablonet altyapısını kullanıyor onu öğrendik. Zaten Kablonet, yetkilileri gelip bağlantıyı vesaire kuruyorlar Kablonet de önerilen bir firma, fakat şu son zamanda modem şikayeti çok arttı bizde vadofone fiber 35 Mbps olan pakete başvurduk. Sizce nasıldır? Vodafone fiber internet oyunlarda ping değerleri indirme hızı vs. Nasıl olur? Bilgilendirirseniz kullanan arkadaşlar sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde Kablonet'e başvuruda bulunduk başvuru oluşturuldu her şey tam kurulum gelmediler. Bir de müşteri hizmetleri aradık modem vesaire, yok gibi şeyler duyduk. Onun için ayrı konuş açmıştım zaten burada fakat bugün üst komşumuz Vodafone, fibere başvuruda bulundu ve 1 gün içerisinde geldiler. Vdafone fiber Kablonet altyapısını kullanıyor onu öğrendik. Zaten Kablonet, yetkilileri gelip bağlantıyı vesaire kuruyorlar Kablonet de önerilen bir firma, fakat şu son zamanda modem şikayeti çok arttı bizde vadofone fiber 35 Mbps olan pakete başvurduk. Sizce nasıldır? Vodafone fiber internet oyunlarda ping değerleri indirme hızı vs. Nasıl olur? Bilgilendirirseniz kullanan arkadaşlar sevinirim.
CS:GO pingim 80 90. 50 MBPS Vodafone Net paketi kullanıyorum. KabloNet altyapısıyla KabloNet'in modemiyle kullanıyorum. Günde belki 2-3 kere bağlantı sorunu yaşıyorum. Modem değişimi yapıldı ama sorun çözülmedi. Aylardır temsilcilerle konuşuyorum ama nafile. Bu devirde taahhütlü internet yaptırmak akıl karı değil.
@Yararsız Üye hocam memnundu.
İlk defa Kablonet'in modem yok dediğini duydum.
Çok uzun süredir aynı bahaneyle ne modem değişimi yapıyorlar ne de kuruluma geliyorlar. İnternette araştırabilirsiniz. Bahaneleri de pandemi.

Vodafone iyi değil alırsanız pişman olursunuz.
Bizde almıştık hep sabahları internet 4 Mbps akşamları 15 Mbps oluyor.
Şu an TurkNet kullanıyorum menmunum.

Yerden yere göre değişir. Benim paketim 50 Mbps. 50 download 5 upload alıyorum. Sadece pingi normalden biraz yüksek ama ben memnunum.

Ben kullanıyorum şu ana kadar sıkıntı çekmedim. Ping değerlerim genel olarak düşük Valorant Türkiye sunucularında 12ms alıyorum Avrupa sunucusunda 55ms alıyorum. 25Mbps indirme 20 yükleme hızı alıyorum hızlar aldığımdan beri düşmedi ama bir arkadaşım daha kullanıyor o memnun değil bayağı bir süre internet bağlantısı sıkıntılıydı, pingi yükselip düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İzmir'de 4 yıldır 200 Mbps paketi kullanıyorum, 2 yenileme döneminde bu hızı vermemek için uğraşmaları dışında bir sorunum olmadı. 200/20 Mbps kullanıyorum, download 202-203 Mbps civarında geliyor. Kayıp yok, bağlantı kopma sorunu yok, yavaşlama sorunu yok benim bulunduğum bölgede. Söylemem lazım İzmir'deki evin olduğu yerdeki altyapı Vodafone'un kendisine ait, başka firmanın değil.

Yalnız müşteri yaklaşımları hiç hoşuma gitmiyor, 4 yıl önce kullanmaya başladığım hızı tekrar vermemek için çok diretiyorlar. İlla kavga ederek olayı üst kademeye taşımak gerekiyor da kurtulmak için kabul etmek zorunda kalıyorlar.

Geri
Yukarı