Vodafone fiber optik internet hangi altyapı üzerinden hizmet sunuyor?

Queen00

Centipat
Daha fazla  
Selamlar.
Binamız yeni ve yeni olduğundan dolayı da binada internet altyapısı yok. Ben de altyapı getirtmek için dilekçe yazmayı düşündüm. Ayriyetten de Twitter'dan twit atıp şikayetimi de belirtmek istiyorum. Acaba Twitter'dan direkt Vodafone'ye mi ulaşmalıyım yoksa Türk Telekom ceo'larını da etiketlemeli miyim? Ve dilekçeyi nereye vermeliyim?
Sorularımı yanıtlarsanız sevinirim.
İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizde altyapı falan yoktu. Yan binada Vodafone altyapı vardı o yüzden kazı yapmak yerine fiberi ADSL kablo çeker gibi direkler yardımıyla binaya kadar çektiler.

Bizim galiba yok evin etrafında direkt falan şebeke kutu vs. hiçbir şey yok. 31 Aralık 2020'ye kadar geleceğini ID'da ediyorlar. Ekstra olarak fiber altyapı dilekçesi de verdik mevcut ADSL hattını fibere çevirmek için 15 kişi toplu dilekçe hazırladık imzaladı herkes. Dün götürdük yöneticiyle ama korona virüs yüzünden binaya almadılar. Binanın içine giremedik. Kapıdan verdik dilekçe takip takip numarasını telefon numarasından ileticez bilgilendirme yapacağız dediler. Umarım hızlı olur ne zaman yapacakları belli değil. Cevaplar için teşekkürler :)

Selamlar.
Binamız yeni ve yeni olduğundan dolayı da binada internet altyapısı yok. Ben de altyapı getirtmek için dilekçe yazmayı düşündüm. Ayriyetten de Twitter'dan twit atıp şikayetimi de belirtmek istiyorum. Acaba Twitter'dan direkt Vodafone'ye mi ulaşmalıyım yoksa Türk Telekom ceo'larını da etiketlemeli miyim? Ve dilekçeyi nereye vermeliyim?
Sorularımı yanıtlarsanız sevinirim.
İyi sosyaller.
TT fiber varsa, ana sağlayıcıdan alma, alt firmalar var aynı kablo ve düzeneği kullanan. Mesela ExtraNET , TürkNet gibi taahhüt süz ve daha fazla hızları daha az ücretlere veren , onlara başvur.

Geri
Yukarı