Win7

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle van da merkez de yaşıyoruz binamızın fiber altyapısı Kablonet hariç diğer operatörler için var ben TurkNet'e başvurdum tahhütsüz ve uygun fiyatlı verdiği için ama gerçekten üç gün oldu bir kurye gelecekti gelmedi ben de güvenemiyorum ancak Vodafone de 12 ay tahhütlü 99.TL'ye 24Mbps internet var sizce tercih etmeli miyim?

Arkadaşlar öncelikle van da merkez de yaşıyoruz binamızın fiber altyapısı Kablonet hariç diğer operatörler için var ben TurkNet'e başvurdum tahhütsüz ve uygun fiyatlı verdiği için ama gerçekten üç gün oldu bir kurye gelecekti gelmedi ben de güvenemiyorum ancak Vodafone de 12 ay tahhütlü 99.TL'ye 24Mbps internet var sizce tercih etmeli miyim?
Hocam arkadaşım vodafone fiber 200mbps kullanıyorum 2 ping alıyor valorant da filen menmun fakat sizden ricam
gıbırnet üzerinden altyapı testi
süperonline altyapı testi
kablonet altyapı testi
türktelekom altyapı testi
vodafone altyapı testi
türknet altyapı testi
yaparsanız cok sevinirim.
Kişisel olarak düşüncem TurkNet'e başvurun. Sözleşme gibi belgeleri kargo ile de gönderebiliyorsunuz.
TurkNet candır. :D

TurkNet iyi diyorsun ama ben memnun kalmadım.

Hocam arkadaşım vodafone fiber 200mbps kullanıyorum 2 ping alıyor valorant da filen menmun fakat sizden ricam
gıbırnet üzerinden altyapı testi
süperonline altyapı testi
kablonet altyapı testi
türktelekom altyapı testi
vodafone altyapı testi
türknet altyapı testi
yaparsanız cok sevinirim.

TurkNet iyi diyorsun ama ben memnun kalmadım.
Kablonet yok diğerleri var gibırnet 100mbps ye kadar var.

99 TL'ye Türknet(ne kadar bağlanma aşamasında sıkıntı çıkarsa da), NetSpeed vb. yerlerden 100 mbps almak varken Vodafone asla tercih edilmez. Ayrıca TT'nin altyapısını kullansa da ping durumu iyi değil, karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı