Vodafone FiberMax'a geçilir mi?

TechnoMan46

Kilopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Şuanda Uydunet 24 Mbps ve TV olarak da üst paket kullanıyoruz. Çok memnundum ancak son zamanlarda olanlardan aşırı sıkıldım. Geçtiğimiz yılda 25 Mbps'lik paketimin sözleşme süresi biteceği ve yenilemek isteyip, istemediğim soruldu. Bir kaç paket hakkında bilgi aldım ancak en sonunda mevcut paketimde kalacağımı ve öyle sözleşme yenileyeceğimi söyledim. Bu konuşmaya tüm aile fertlerim de şahit olmasına rağmen internet paketimizi 24 Mbps olarak değiştirmişler. Evet 25 ile 24 Mbps arasında hiç bir fark yok ancak bizim onay vermememiz dahilinde işlem yapıldı. Müşteri hizmetlerini arayıp bildirmeme ve bir hafta beklememe rağmen ses kayıtları dinlendi ve öyle bir şeye rastlanılmadı denildi. Kayıtları bizimde dinleme imkanımız var mı diye sorduğumda, 'maalesef' yanıtını aldım. Onlar en ufak bir şeyde kayıtları kullanabilirlerken bizlere karşı kayıtların kapalı olması çok saçma. Onu da geçtim kayıtları dinlediklerinden bile şüpheliyim. Dediğim gibi paket görüşmersi yaparken babam ile konuştuk ve ayrıca diğer tüm aile fertlerim aynı pakette kalma kararı aldığımızı biliyorlardı ve görüşmeden sonra bunun hakkında da konuşmuştuk. Hadi diyelim 1 Ocak itibariyle 25 Mbps'lik paketi kaldıracakları için benden 24 Mbps'lik pakete geçirdiler. Bunu en azından söylemeleri gerek diye düşünüyorum. Yaklaşık 10 yıldır müşterileriyiz. Ayrıca son zamanlarda internet bağlantısında yavaşlama, oyunlarda ping ve her gün defalarca 5 - 10 Sn' lik internet kesintilerden bıktım.
Bu yüzden. TV paketi ile birlikte Vodafone FiberMax 24 Mbps ve Dsmart TV paketine geçmek istiyorum. Sizce Vodafone'a geçmeli miyim. Vodafone, Fiber' de hangi altyapıyı kullanıyor. Binamızda Turkcell altyapısı da bulunmakta. Turkcell'e de geçme ihtimalim var ancak Vodafone hakkında bilgi almak istiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Çözüm
Vodafone Turkcell altyapısını kullanıyor. Ben Vodafone Fibermax 24 Mbps paketini kullanıyorum, memnunum.
Teşekkür ediyorum yorumunuz için.
Ne zamandır Vodafone FiberMax kullanıyorsunuz ve başvurunuzdan ne kadar sonra kuruluma geldiler?
Rica ederim. Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Başvurudan 2 gün sonra teknik servis modemi kurup aktif etti.

1 senedir İstanbulda kullanıyorum geçen sene kendi altyapısını döşedi (veya yukarıdaki gibi başka altyapı mı kullanıyor bilmiyorum ama) 50mbps indirme 5mbps yükleme kotasız şu ana kadar internet ben kullanırken hiç gitmedi, toplasan 3 5 kere ping problemi yaşadım. Öneririm.

amamdır
Rica ederim. Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Başvurudan 2 gün sonra teknik servis modemi kurup aktif etti.
Verdiğiniz bilgiler için tekrardan teşekkür ediyorum. Çok yardımcı oldunuz. 😊
1 senedir İstanbulda kullanıyorum geçen sene kendi altyapısını döşedi (veya yukarıdaki gibi başka altyapı mı kullanıyor bilmiyorum ama) 50mbps indirme 5mbps yükleme kotasız şu ana kadar internet ben kullanırken hiç gitmedi, toplasan 3 5 kere ping problemi yaşadım. Öneririm.
Yardımınız için teşekkür ediyorum. Yarın Uydunet müşteri hizmetlerinden cayma bedelim hakkında bilgi alacağım. Yaklaşık 5, 6 ay oldu yeni ve son sözleşmeyi yapalı. Sanırım Vodafone 500 TL'ye kadar da cayma bedelini karşılıyormuş. Yarın iletişime geçmeyi düşünüyorum. İkinize de cevaplarınızdan ötürü teşekkür ediyorum. @The End 🙂

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı