Vodafone geçilen tarifenin verdiği kadar internet vermedi

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Selamlar, iyi akşamlar dilerim. Direkt konuya geçeyim.

Ben geçenlerde Vodafone'dan 15 GB ek paket almıştım. Ama bana 11.5 GB olarak geldi. Bugün ise yeni bir tarifeye geçtim. O da 20 GB internet veriyor. Ama benim kullanabildiğim 12 GB. Bunun sebebi nedir?
Screenshot_20221004-201307_Yanmda.jpg
Screenshot_20221004-201155_Yanmda.jpg
Screenshot_20221004-201056_Yanmda.jpg

TOBi'ye yazıyorum ama anlamıyor :) Müşteri hizmetlerini aramadan önce buraya sorayım dedim belki başka üyeler de bu sorunu yaşamıştır diye.

Hocam sizden 30 günlük ücret alınmadığı gibi pakette 30 günlük tarife de verilmiyor. Diyelim yenilenmesine 12 gün var tarifenizin 12 günlük fiyat ve 12 günlük içerik veriliyor. Yenilenince tam fiyat ve tarife verilecek.

Hocam sizden 30 günlük ücret alınmadığı gibi pakette 30 günlük tarife de verilmiyor. Diyelim yenilenmesine 12 gün var tarifenizin 12 günlük fiyat ve 12 günlük içerik veriliyor. Yenilenince tam fiyat ve tarife verilecek.
Bu fikrin gerçek olma olasılığı çok yüksek ki tahminimce bu şekildedir.

Müşteri hizmetlerini arayın.

Ara direkt. Dalga geçer gibi iş yapıyorlar.

Bu fikrin gerçek olma olasılığı çok yüksek ki tahminimce bu şekildedir.
Teşekkür ederim hepinize. @Pwieh hocamın dediği gibi olabilir bence de ama ek paket neden öyle oldu onu anlamadım. Sonuçta ek olarak 15 GB alıyoruz direkt. Tarifeye dahil bir şey değil. Bilemedim. Yarın sabah arayacağım müşteri hizmetlerini.

Geri
Yukarı