Vodafone geçilir mi?

Oakgn45

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Monster Abra A5 V16.5.2 / nVIDIA® GeForce® GTX1650 / Intel® Comet Lake Core™ i5-10200H / 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 2933MHz / 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2 2280
Halihazırda Turkcell rahat paket kullanıyorum. İnternet yetmediği için Vodafone'nin paketlerine bakarken ekteki paketi gördüm. Söylendiği gibi sosyal medya uygulamaları sınırsız mı? Çekme problemi yaşar mıyım? Turkcell'de Speedtest yaptığımda 40 Mbps hız alırken arkadaşım aynı lokasyonda Vodafone'den 8 Mbps alıyor. Görüşleriniz nedir?

4EB93B89-3255-4763-82BC-EB7C8DEC47D8.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçilmez, sadece ucuz fiyat sunarak şehir içinde bile çekmeyen berbat bir operatör. Eğer derdiniz internet hızıysa Turkcell öneririm, fiyatlar hafiften tuzludur ama Türkiye'deki en iyi operatör mobil internet konusunda.

Halihazırda Turkcell rahat paket kullanıyorum. İnternet yetmediği için Vodafone'nin paketlerine bakarken ekteki paketi gördüm. Söylendiği gibi sosyal medya uygulamaları sınırsız mı? Çekme problemi yaşar mıyım? Turkcell'de Speedtest yaptığımda 40 Mbps hız alırken arkadaşım aynı lokasyonda Vodafone'den 8 Mbps alıyor. Görüşleriniz nedir?

Eki Görüntüle 1534869
Babam 200 TL'ye Sınırsız İnternet kullanıyor. İlk üç ay 124 TL sonra 170 Tl. Bence o paketi seçin.

Vodafone bende hiç çekmiyordu anlamış değilim.
Türk Telekom geçtim, o da pek çekmiyor fakat tabii Vodafone iyi.
Sorun bende mi anlamadım gitti. :)

Türk Telekom da çekmiyorsa cihazda veya lokasyonda problem olabilir.

O pakete geçirmiyorlar seni haberin olsun kolay paketli yapıyorlar sonra efendim biz size şey yapacağız deyip senin aylarca uğraşmanı bekleyip zevk alıyorlar.

Geçilmez, sadece ucuz fiyat sunarak şehir içinde bile çekmeyen berbat bir operatör. Eğer derdiniz internet hızıysa Turkcell öneririm, fiyatlar hafiften tuzludur ama Türkiye'deki en iyi operatör mobil internet konusunda.
Hız değil internet miktarı sıkıntı.

Yeni konular

Geri
Yukarı