Çözüldü Vodafone hat faturalıya geçtikten beri yavaş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BeroFX

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Merhaba,

3 gün önce bu hatta faturalıya geçtim. Belki faturalıya geçmeme özel daha iyi hız verirler diye (Türk Telekom'da öyle olmuştu) beklentim vardı ama internet daha da yavaşladı. Hatta ilk gün rezaletti. 500 ping, 3 Mbps download, 7 Mbps upload (o gün Upload'ın Download'dan fazla olduğunu görünce şaşkınlık geçirdim) ve üstünede sürekli dalgalanmalar, gidip gelmeler. Sonradan internet biraz düzelip 8 Mbps'e ve 3 Mbps Upload'a kadar çıktı fakat ping fazla. 60-80 civarı (gerçi sürekli değişiyor net bir rakam söyleyemeyeceğim) üstelikde sürekli dalgalanmalar oluyor, internet gidip geliyor. Müşteri hizmetlerini aradım ama sorunum ile ilgili bölüm bulamadım. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Bunun çözümü var. 😄 Güvenli internet diye bir zıkkım var ondan dolayı, müşteri hizmetlerini arayıp kapattırabilirsiniz. Internetini kullanamadıktan sonra güvenli olmasının bir anlamı yok.
Bunun çözümü var. 😄 güvenli internet diye bir zıkkım var ondan dolayı, müşteri hizmetlerini arayıp kapattırabilirsiniz. Internetini kullanamadıktan sonra güvenli olmasının bir anlamı yok.

Oh hemen deneyeceğim. Eğer internet düzelirse şimdiden teşekkürler.

Bunun çözümü var. 😄 güvenli internet diye bir zıkkım var ondan dolayı, müşteri hizmetlerini arayıp kapattırabilirsiniz. Internetini kullanamadıktan sonra güvenli olmasının bir anlamı yok.

Hocam tam düzelmedi ama internetin hızı biraz arttı. Yinede teşekkürler hocam.

Dostum internet şimdi düzeldi. Üstelik bir oyunda kimse ile konuşamıyordum dediğini yaptığımda o da düzeldi. Sana 2 kez çözüldü vermek isterdim ama maalesef öyle bir şansım yok. Yeniden teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı