Vodafone hotspot sınırı kaldırılabilir mi?

a.capakli

Hectopat
Merhaba. Vodafone sınırsız paket kullanıyorum ancak 15 GB hotspot sınırı var. Bu sınırı kaldırmanın bir yöntemi var mı? Bazı araştırmalarım sonucunda Android için pdanet çözümü var ancak iPhone kullanıyorum.

USB Tethering ile paylaşım yapınca da sınıra takılıyor mu?

Hiç Vodafone kullanmadım ilk defa duyuyorum hotspot sınırı diye Turkcell'de yoktu böyle şeyler :(.

Turkcell'de daha beteri var. Gittim 50 GB internet aldım. Telefondan kullanacağım zannederken Hotspot olduğunu fark ettim. O arada kabarık bir fatura ile karşılaştım. 😅

Yok yani niye ayırırsın ki 50 GB işte ha telefondan kullanmışım ha bilgisayardan niye müşterilerine marka değerini olumsuz etkileyecek şeyler yapıyorsun ki? Zaten ben o parayı halihazırda ödemişim en azından sürpriz çıkarma karşıma.

Son düzenleme:
Hiç Vodafone kullanmadım ilk defa duyuyorum hotspot sınırı diye Turkcell'de yoktu böyle şeyler :(.

Vodafone'un sadece tamamen sınırsız internet olan tarifelerinde var o limit zaten.

Pass hakkı ve normal internet içeren tarifelerde bu hotspot limiti yok. Tarifen bitene kadar kullanabiliyorsunuz normal tarifelerde.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı