Vodafone ile türkiye’yi kavuşturan metro turizm’den bedava dakikalar

'Konu Dışı' bölümünde Recep Baltaş tarafından 11 Şubat 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.921
  Beğenileri:
  42.539
  Yer:
  İstanbul
  Dünya mobil iletişim lideri Vodafone ile ulaşım sektörünün lideri Metro Turizm, müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak bir kampanyaya imza attı. “Metro’yla kavuşan kavuşana, Vodafone’la konuşan konuşana” sloganıyla hayata geçirilen yeni kampanya ile Metro Turizm’i tercih eden Vodafone aboneleri üç güne kadar sınırsız konuşma hakkı kazanıyor.

  – Sektörünün önde gelen markaları ile değer yaratan işbirliği çalışmalarına imza atan Vodafone Türkiye, Türkiye’nin 76 iline yolcu taşıyan Metro Turizm ile birlikte yeni bir kampanya başlatıyor. Kampanya kapsamında Metro Turizm ile yolculuk yapan Vodafone aboneleri, 3 güne kadar günlük sınırsız konuşma kazanıyor.
  28 Mart 2011 tarihine kadar sürmesi planlanan kampanyaya katılım şu şekilde gerçekleşiyor: Seyahat etmek için Türkiye’nin 76 iline seferler düzenleyen Metro Turizm’i tercih eden Vodafone aboneleri biletlerini satın alırken cep telefonu numarasını veriyor. Sefer vakti gelip aracı hareket eden Vodafone abonelerinin cebine sınırsız konuşmasını aktive edebileceği bir şifre geliyor. Bu şifreyi 3455’e gönderen Vodafone aboneleri onay geldikten sonra sınırsız dakikaları kullanmaya başlayabiliyor. Yolculuk mesafesi 0-500 km arası olan Vodafone aboneleri 1 adet, 501-1000 km olanlar 2 adet, 1000 km’den fazla olanlar ise 3 adet Vodafone günlük sınırsız konuşma paketi kazanıyor. İzmir, Çorlu, Çanakkale, Bursa, Antalya, Bolu ve Zonguldak illeri arasında tek yönlü bilet alan Vodafone aboneleri ise yolculuk mesafesine bakılmaksızın, aldıkları bilet başına Vodafone’dan 3 adet günlük sınırsız konuşma paketi kazanıyor.
   
  1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş