Vodafone, internet altyapısı VDSL olduğu halde ADSL olduğunu söylüyor

Sawi

Hectopat
Merhaba, internetim rezalet. Vodafone ISS'de 10 download ve maksimum 0,40 Mbps upload veriyor. netspeed.com, goknet.com ve 1-2 siteden daha internet altyapısı sorgulattım. VDSL, 80 download ve en az 8-9 Mbps upload çıktı.

En son Vodafone'den sorgu yaptım ve ADSL 15 download, 2 upload çıktı. Şimdi ben 4 farklı siteye mi yoksa Vodafone'a mı güveneyim? Vodafone bittiği anda direkt netspeed.com'a geçmeyi düşünüyorum. Sizce iyi mi netspeed.com? Bir de şu Vodafone'un sorununu cevaplarsanız sevinirim.

VDSL portu dolu olduğu için ADSL görünüyor olma ihtimali var.
Buradan sorgulama yapıp ekran resmi paylaşır mısınız?

Buyurun hocam. ADSL desteğide varmış fakat Vodafone sadece ADSL var dedi ama bizim VDSL özelliğide var.

VDSL portu dolu olduğu için ADSL görünüyor olma ihtimali var.
Buradan sorgulama yapıp ekran resmi paylaşır mısınız?
zaten apartmanda bi alt katdaki kişi var bide bizim yer bide çatı katı nasıl dolu olsunki

Dosya Ekleri

• Screenshot_167.png
    Screenshot_167.png
    17,6 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_168.png
    Screenshot_168.png
    27,6 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_169.png
    Screenshot_169.png
    3,7 KB · Görüntüleme: 23
Buyurun hocam. ADSL desteğide varmış fakat Vodafone sadece ADSL var dedi ama bizim VDSL özelliğide var.

Zaten apartmanda bir alt katdaki kişi var bir de bizim yer bir de çatı katı nasıl dolu olsunki.

Millenicom fiber kullanıyorum gayet memnunum önerebilirim. WhatsApp destek hattı ile iki defa müşteri temsilcisi yazarak bir yazışma gerçekleştirin adresinizi iletip VDSL tarifeler hakkında bilgi alın internet sitelerinde VDSL tarifeler görünmüyor. Eğer fiyat hoşunuza giderse tavsiye ederim güzel firma ben bir sorun görmedim ping değerleri de gayet iyi. 1 ay ücretsiz internet için referans olabilirim size. WhatsApp destek hattı 0539 333 0 333.

Millenicom fiber kullanıyorum gayet memnunum önerebilirim. WhatsApp destek hattı ile iki defa müşteri temsilcisi yazarak bir yazışma gerçekleştirin adresinizi iletip VDSL tarifeler hakkında bilgi alın internet sitelerinde VDSL tarifeler görünmüyor. Eğer fiyat hoşunuza giderse tavsiye ederim güzel firma ben bir sorun görmedim ping değerleri de gayet iyi. 1 ay ücretsiz internet için referans olabilirim size. WhatsApp destek hattı 0539 333 0 333.

Ben TurkNet geçmeyi düşünüyordum Vodafone bitdiğinde fakat daha 1 yıl var Vodafone'nin süresinin bitmesine düşüneceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı