Vodafone İnternet değiştirmek için iptal etmeden başvurabilir miyim?

qiyanax1

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Vodafone net internet kullanıyorum, çok sorunlu olduğu için değiştireceğim. TürkNet'e geçeceğim ama TürkNet'e geçtiğim zaman internetin bağlanması hemen olmaz büyük ihtimalle. Bu süreçte internet kullanmaya devam etmek için Vodafone neti iptal etmeden başvursam, TürkNet bağlanınca iptal etsem bir sorun olur mu? Böyle yapma şansımız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone bağlatalı 3 ayı geçtiyse iptal etmeden direk TürkNet'e internetinizi transfer etme şansınız var. TürkNet'i arayıp başvuru formunu isteyip gerekli yere gönderin ve onlar da kalanını sizin için halletsin.

Vodafone bağlatalı 3 ayı geçtiyse iptal etmeden direk TürkNet'e internetinizi transfer etme şansınız var. TürkNet'i arayıp başvuru formunu isteyip gerekli yere gönderin ve onlar da kalanını sizin için halletsin.
2 yıldır kullanıyorum öyle bir şey varsa yapayım sağ olun. Biraz daha detay verme şansınız var mı konu ile ilgili?
Dostum bende Vodafone net kullanıyorum ama çok memnunum sorunun nedir?
Sürekli internet kopması yaşıyorum, oyunlarda pingden oynayamıyorum. 1 oyun normalse ping 20 oyun pingden hiçbir şey yapılmıyor. Evde 4 tane telefon var, onlar bağlanınca internet kağnı gibi oluyor tabiri caizse. Arıyoruz bakıyoruz diyorlar kontrol ediyoruz diyorlar hep aynı şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı