Vodafone internet kuruluma gelmiyor

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Vodafone'un 50 Mbps olan VDSL paketine geçmiştim 2 haftaya yakın bir süre önce. Bundan önce Vodafone ADSL paketini kullanıyordum. 1 hafta içinde kuruluma geleceklerini söylediler fakat neredeyse 2 hafta olacak fakat gelen yok. Müsteri hizmetlerini her gün arıyorum sürekli işleme alındı diyor ne yapabilirim?

Bu tarz durumlarda kendinizden emin bir şekilde ve net bir tavırla konuşmanız gerekiyor. Onlara hakkınızı arayacağınızı hissettirmeniz lazım. Yoksa emin olun sonsuza kadar beklersiniz. Üzgünüm ama işler bu şekilde yürüyor.

Bu tarz durumlarda kendinizden emin bir şekilde ve net bir tavırla konuşmanız gerekiyor. Onlara hakkınızı arayacağınızı hissettirmeniz lazım. Yoksa emin olun sonsuza kadar beklersiniz. Üzgünüm ama işler bu şekilde yürüyor.
Çok haklısınız, ayrıca emin bir şekilde konuşmayan ve “tamam” “olur” “iyi” gibi şeyleri söyleyip kalmayın. kâle bile almıyorlar

Hocam bugün biraz ağır konuştum zaten yarın da gelmezler ise çok daha ağır konuşacağım taahhüt biter bitmez de değiştiriceğimi söyleyeceğim.

Merhaba arkadaşlar Vodafone'un 50 Mbps olan VDSL paketine geçmiştim 2 haftaya yakın bir süre önce. Bundan önce Vodafone ADSL paketini kullanıyordum. 1 hafta içinde kuruluma geleceklerini söylediler fakat neredeyse 2 hafta olacak fakat gelen yok. Müsteri hizmetlerini her gün arıyorum sürekli işleme alındı diyor ne yapabilirim?
Tehdit etmeyi dene. Böyle markalar tehditi görünce bir yumuşuyorlar. Mesela Monster marka bir laptopu bir türlü iade almıyorlardı. Annem de dedi ki eğer almazsanzı Tüketici Hekem Heyetine gideceğiz. Paşa paşa verdiler parasını :)

Geri
Yukarı