Vodafone İnternet Nasıldır?

temel52

Hectopat
Daha fazla  
Vodafone 100 Mbit, 200 gb akk, telefonsuz fiber intenet almayı düşünüyorum. Binamızda ttnetin fiber altyapısı var; abone olursam odan mı çekecekler kabloyu, yoksa kendi altpası mı olması gerekiyor? Tam bilgisi olmayan arkadaşlar lütfen yorum yapıp insanların aklını bulandırmasın.

Bende fiber paketlerinden birini bağlatmayı düşünüyorum ama çok sorun olduğunu duydum . Acaba interneti hemen bağlıyorlarmı ? İnternette çok mağdur ettiklerini duydum aylarca.

Vodafone 100 Mbit, 200 gb akk, telefonsuz fiber intenet almayı düşünüyorum. Binamızda ttnetin fiber altyapısı var; abone olursam odan mı çekecekler kabloyu, yoksa kendi altpası mı olması gerekiyor? Tam bilgisi olmayan arkadaşlar lütfen yorum yapıp insanların aklını bulandırmasın.
teknik destek sıfır telekoma mail atıyorlar çağrı merkezi papağan gibi aynı şeyleri tekrarlıyor bulaşma derim

60 mbps bağlattım 47yi geçmiyor. Çağrı merkezi rezalet, her aradığımda altyapı,altyapı tutturuyorlar. Ana santrale 1 km uzaktayım bu kadar düşmesi sizce normal mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı