Vodafone internetin sürekli kopması

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Herkese iyi akşamlar. Son zamanlarda yaşadığım sinir bozucu olay için yardım isteyeceğim. Bundan 1-2 ay önce internetimde taahhüt edilenden daha düşük hız olmaya başladı normalde 50 Mbps olması gerekirken 3'dü. Ben de Vodafone'u arayıp durumu bildirdim uzaktan ekip bir şeyler yaptı ve internet değerleri düzeldi. Şu an 50 Mbps download 8 Mbps upload alıyorum hız olarak benim için çok iyi. Fakat şu an sorun şu interneti kullanırken ilk önce DSL ışığı tamamen sönüyor sonra internet sonra DSL yeşil yanıyor internet kırmızı. Sıralama hiç şaşmadan bu şekil oluyor ve sürekli internet gidip geliyor. Bazen gün içinde bu olay 15-20 defa oluyor. Modem arayüzünden takip ettiğimde sinyal-gürültü oranı değerlerinde ciddi düşüş gördüm. -4 -5'e kadar düştü bir ara kopma yaşadığım zamanlarda da 5 6 falandı. Ben kopmanın sebebini bu olduğunu düşünüyorum sizce nedir çok uzun yazdım ama lütfen yardıö edin 😅 son olarak modemin yerini değiştirdim bu bir etki eder mi?

Hocam Vodafone ile internete hoş geldiniz ben bir buçuk senedir yaşıyorum; modem değiştirmek, tarife değiştirmek gibi her şeyi denedim bir çözümü yok. Taahhüt bitsin diye bekliyorum çünkü cayma bedeli toplam fatura bedellerimin yaklaşık 4 katı.

Hocam Vodafone ile internete hoş geldiniz ben bir buçuk senedir yaşıyorum; modem değiştirmek, tarife değiştirmek gibi her şeyi denedim bir çözümü yok. Taahhüt bitsin diye bekliyorum çünkü cayma bedeli toplam fatura bedellerimin yaklaşık 4 katı.
Ben de taahütü sorduğumda 2000 küsür para söylediler bitmesini bekliyorum :(

2014 de yaşadık sürekli gidip geliyordu Vodafoneydi oyun bile oynatmıyordu ama mucize şekilde geceleri düzeliyordu. Sabahj tekrar aynı durum değişmeni önermekten başka çare yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı