Vodafone işortağim, kirmizi pasaport ile yurtdişinda da yurtiçi fiyatina konuşturuyor

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
68.743
Çözümler
828
Beğeniler
94.435
Yer
İstanbul
Vodafone’un Kırmızı Pasaport’unu tercih eden aboneler, yurt dışındayken tarifelerindeki her yöne dakikalarını kullanarak yurtiçi fiyatlarla konuşabiliyor. Aylık 3,99 TL ek ücret ödeyen Vodafone İşOrtağım aboneleri, paketlerindeki her yöne dakikalarını yurtdışında da kullanabiliyor. Kırmızı Pasaport’un sunduğu avantajlar yalnız sesli aramalarla sınırlı kalmıyor. Yurtdışında mobil internet kullanımında da büyük avantajlar sağlayan Vodafone’dan 25 MB Günlük Süper İnternet paketi de sadece 25 TL’ye kullanıma sunuluyor.

07 Mart 2011, İstanbul - Vodafone Türkiye’nin yurtdışı dolaşım (roaming) tekliflerini bir araya getiren Kırmızı Pasaport seçeneği, Vodafone kurumsal abonelerinin yurtdışındayken hem gönül rahatlığıyla konuşabilecekleri, hem de mobil interneti yüksek fatura korkusu olmadan kullanabilecekleri roaming avantajlarını içeriyor. Özellikle çalışanları yurt dışına sıkça seyahat eden işletmelere yönelik avantajlı mobil iletişim teklifleri içeren Kırmızı Pasaport, yurtdışında cep telefonu faturalarına servet harcayan işletmelere büyük oranda tasarruf imkânı sağlıyor.

Vodafone’dan Türkiye’de bir ilk: Her Yöne dakikalar yurtdışında da geçerli!

Kırmızı Pasaport seçeneğinden 55 TL ve üstündeki İş Ortağım Süper Paket, Mega Paket ve Mega+ Paket ile iPhone ve Akıllı Telefon paketlerindeki aboneler yararlanabiliyor. Vodafone abonelerinin Pasaport’dan faydalanmaları için şirket yetkililerinin 0 542 444 0 542'yi arayıp kayıt yaptırması yeterli. Kırmızı Pasaport ile Vodafone aboneleri yurtiçinde kullandıkları her yöne dakikaların yarısını yurtdışında da Türkiye’yi aramak ve gelen aramaları cevaplamak için kullanabiliyor. Bu fırsattan yararlanmak için bu paketleri seçen abonelerin ödemesi gereken ek tutar aylık sadece 3.99 TL. İşletmeler pasaport seçeneğinden hiçbir taahhüt vermeden yararlanıyor ve böylece iletişim giderlerinde tasarruf sağlıyor.
 
Yeni konular

Yukarı