Vodafone Kotasız İnternetin Kabarık Faturası

VBerserk

Hectopat
Daha fazla  
Vodafone 16 Mbps ev interneti kullanmaktayız. Aylık olarak 49 lira gibi bir ücret ödüyorduk ancak son fatura 89 lira gelmiş ve babam Vodafone bayindeki çalışanlara nedenini sorunca tabii ki en basit cevap olarak çocukların oyun indirmiş olabileceğini söylemişler ki, henüz bu ayın ortasına kadar internet bilgisayar üzerinden kullanılmıyordu ve benim de bir oyun indirip faturaya yansıtmam olanaksız duruyor. Kablosuz internetimizi kullanan birkaç kişi mevcut. Sizce sebebi ne olabilir, yardım için destek birimini de arayacağız.

Kotasız yazmışsınız ama kotalı herhalde. Çünkü kotasız da 500 terabyte indirseniz de faturanız aşmıyor. Sabit ücret ödüyorsunuz. Kotalı bir tarife kullanıyorsunuz herhalde ve artık kota aşmak çok kolay. İnstagram gibi siteler veya uygulamalar fotoğraf, video sürekli olarak download ettiğinden kota aşılması çok kolay hale geldi. Bu devirde kotalı paket kullanmayın. O hızda, o fiyata kotasız tarifeler mevcut.

Dostum kotasız zaten bu işleri bilmiyor değilim sadece AKK'yı aşıyoruz kota olarak ki kotalı olsa (bu devirde arasan bulamazsın öyle tarife) önceki aylarda da gelirdi bu şekilde.

Yeni pakete,tarifeye geçirmiş olabilirler. İtiraz edin. "Oyun falan indirmiştir çocuklar" gibi bir cevap alıyorsanız kota ile ilgilidir ya da başından savma bir cevap vermiştir yetkili. İtiraz edeceksiniz, kotasız kullanıyorum ne bu fiyat diye sorun. Şirket daha iyi bilir bu konuyu ne olup bittiğini. İtiraz edip biraz sert davranın, başka firmaya gideceğim diyin hemen yapıyorlar işinizi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı