Vodafone limitsiz Hiper paketine geçilir mi?

aykutsert

Kilopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Merhaba,
Taahhüt sürem bitmek üzere ve önümde 2 seçenek bulunmakta. Seçeneğin biri şu an kullandığım tarifenin ücretine yapılacak 10₺ zam ile 12 ay taahhüt ile tarifemi tekrardan yeniletip devam etmek, diğeri ise limitsiz Hiper paketine geçiş yapmak.
Oyun oynuyorum, Instagram'ı aktif olarak kullanıyorum, Netflix ve Amazon Prime'da film ve dizi izliyorum, YouTube'ta video izliyorum, gündüzleri çalışırken Spotify ile sürekli olarak müzik dinliyorum.
Bunlar doğrultusunda sizce hangi tarife ile devam etmeliyim? Fiyat konusunda sorunum yok, 100 TL de verebilirim 200 TL de verebilirim.

Vodafone red 30 (şu anki tarifem) - 85, 67₺ (devam edersem 95, 67₺)
2000 dakika - Vodafone'lular ile sınırsız.
250 SMS.
30 GB internet - 4.5G
Sınırsız sosyal Pass (Facebook, Instagram, Twitter)
Sınırsız müzik Pass (Spotify, fenomen, karnaval, powerapp)
Sınırsız iletişim Pass (WhatsApp, messenger)

Vodafone limitsiz Hiper paketi - 229₺
Sınırsız dakika.
Sınırsız SMS.
Sınırsız internet - 10 Mbps (15 GB hotspot)

Ek olarak limitsiz Hiper paketini kullanan arkadaşlar varsa onlardan ricam;
10 Mbps hız film, dizi, video izlemek için ve oyun oynamak için yeterli oluyor mu?
Teşekkürler.

M

Bulunduğum yerde Turkcell'in çekim gücü iyi değil.

Merhaba bende de sizin paketiniz 5Mbps olan versiyonu geldi teklif olarak 199TL.
Biraz kafam karıştı, ben telefon da interneti kullanırken maksimum 5Mbps hız mı alacağım? Yoksa internet paylaşımı yaptığımda bağlanan cihaz mı maksimum 5Mbps hız alacak? Aydınlatırsanız çok mutlu olurum.

M

Merhaba bende de sizin paketiniz 5Mbps olan versiyonu geldi teklif olarak 199TL.
Biraz kafam karıştı, ben telefon da interneti kullanırken maksimum 5Mbps hız mı alacağım? Yoksa internet paylaşımı yaptığımda bağlanan cihaz mı maksimum 5Mbps hız alacak? Aydınlatırsanız çok mutlu olurum.

İnternet hızın komple 5 Mbit olacak.

M

5 Mbps limiti olan paketi ben daha önce kullandım.
Kullandığınız hız limiti maksimum 5 Mbps oluyor ve video izlerken, özellikle instagram da sürekli olarak donuyor.
Bu yüzden 5 Mbps hızı tavsiye etmiyorum.

Geri
Yukarı