Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Bayi Farklı Şeyler Söylüyorlar

bulutsama

Hectopat
1 ay önce Superonline ile sözleşmem bitti ben de yeni internet sağlayıcısı arıyordum. Vodafone gayet uygun geldi ve 1 hafta önce okul çıkışı bayiye gidip altyapı sorgulattığımda bana VDSL altyapım olduğunu söyledi. Daha sonra eve gelince müşteri hizmetleri ile konuştum onlarda bana fiber altyapım olduğunu söyledi. Ben şimdi kime güvenip iş yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay önce Superonline ile sözleşmem bitti ben de yeni internet sağlayıcısı arıyordum. Vodafone gayet uygun geldi ve 1 hafta önce okul çıkışı bayiye gidip altyapı sorgulattığımda bana VDSL altyapım olduğunu söyledi. Daha sonra eve gelince müşteri hizmetleri ile konuştum onlarda bana fiber altyapım olduğunu söyledi. Ben şimdi kime güvenip iş yapayım?
Müşteri temsilcisi ile yaptığınız görüşmeyi dikkate alın. Çünkü yanlış bile yapsalar ses kayıtları mevcut olduğu için bir problem yaşamazsınız. Ama ileride bir sorununuz olursa bayii bana böyle böyle demişti deseniz bile kanıtınız olmadığı için ortada kalırsınız.

Müşteri hizmetlerine güveneceksin. Konuşmalarını da kayıt altına al. Konuşma başladığında sende kayıt ettiğini söyleyerek söze başla. Müşteri temsilcisinin söylediklerini doğru sayarak işleme başla. Ters bir durum olursa, tüketici hakem heyetine başvurup haklarını ararken delilin de olur.

Bayi ile iş yapmak kadar saçma bir şey yok müşteri hizmetleri ile beraber fiber için başvuru yap zaten max 2 haftaya kurulum yapılıyor doya doya fiber kullanırsın bayi ye uğrama sakın !

Bayiye bulaşma, dolandırılırsın yada kazık atarlar.

Adı üstünde: "Müşteri Temsilcisi ve Müşteri Danışmanı" senin muhatabın.
Zamanında vodafone'un bir bayisinde çalışırken elemanlar o kadar bilgisiz ki fiber olan evde vdsl kullanın diyorlar fiber neden değil diye sorunca biz fiber bilmiyoruz diyip geçiştiriyorlardı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı