Vodafone nasıl?

Yeahhhhhh

Picopat
Daha fazla  
Turkcell'in hızı çok iyi diyorlar. Fiyatları tuzlu ama hizina deger diyorlar ve Paycell pasaj gibi uygulamalarida var. Orada da avantajlar sagliyor. Dedigim gibi fiyatlari cok tuzlu Vodafone fiyatları makul, sinirsiz Discord'u kullanmayi vb sagliyor. O ozelligini vb sevdim ama Vodafone cekme hizi kotu diyorlar. Bazisi iyi diyorlar, birisi de orta diyor. Bir de Paycell gibi uygulamalari yok. Neyse sizden istedigim şey şu an Speedtest'e girip hizi olcmeniz. Ona gore hizlari karsilastiricam, ona gore karar vereceğim. Bana yardimci olan kisilere cok tesekkkur ederim iyi gunler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell'in hızı çok iyi diyorlar. Fiyatları tuzlu ama hizina deger diyorlar ve Paycell pasaj gibi uygulamalarida var. Orada da avantajlar sagliyor. Dedigim gibi fiyatlari cok tuzlu Vodafone fiyatları makul, sinirsiz Discord'u kullanmayi vb sagliyor. O ozelligini vb sevdim ama Vodafone cekme hizi kotu diyorlar. Bazisi iyi diyorlar, birisi de orta diyor. Bir de Paycell gibi uygulamalari yok. Neyse sizden istedigim şey şu an Speedtest'e girip hizi olcmeniz. Ona gore hizlari karsilastiricam, ona gore karar vereceğim. Bana yardimci olan kisilere cok tesekkkur ederim iyi gunler dilerim.
Hocam öncelikle o hız olayı bölgeden bölgeye değişir. Ancak bence de en iyi hız veren operatör Turkcell. Modem ile bile göremediğim hızları Turkcell ile gördüm.

Ben İstanbul - Çanakkale arası git gel yapıyorum Vodafone çekim sıkıntısı yaşamadım zaten büyükşehirde yaşıyorsan çekim sıkıntısı olmayacaktır en hesaplı tarifeye operatöre geçmen daha mantıklı.

Berbat, bulaşmayın. Ankara'nın göbeğinde çekmediği de oldu, full çektiği yerde internette süründürdüğü de oldu.

Ben hiç Vodafone kullanmadım ama çevremde kullananların rutin sorunları bunlar.

Avea kapandığından beri Vodafone'luyum ve çekim sıkıntısı olarak bir sorun yaşamadım ama Turkcell ile kıyaslayacak olursak, Turkcell'in çekim gücü daha iyi diyebilirim. Yaylalarda dağlarda çok dolanmıyorsanız Vodafone çekim konusunda bir sorun yaşatmaz ki yaylada da 4.5G çekiyordu 2 sene önce. Kırsal alanlarda birinin çektiği yerde öteki, ötekinin çektiği yerde diğeri çekmiyor nedense. Büyükşehirde ise hepsi aynı gibi, cebinize uygun olanı seçmeniz daha anlamlı olacaktır. Müşteri memnuniyeti ve hizmetleri açısından ne üzdüler ne güldürdüler, işim düşünce halledebiliyorum en azından. Bunca yıl bırakıp da başka operatöre geçeyim dedirtmediler hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı