Vodafone.net anlaşma sonu fiber modemi almaya gelecekler mi?

AliYağcı

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, önümüzdeki ay Vodafone net ile olan anlaşmam bitiyor, şu anki paketime benzer bir tarife yoksa kapattırmayı düşünüyorum. Daha önce Superonline ADSL kullanmıştım kapattırdığımda modemi geri kargolamamı istemişlerdi, ben de söküp yollamıştım fakat şu anki modemim fiber. Nasıl sökeceğimi bilmiyorum cam kabloyu. Bu modemi ekipler gelip mi alacaklar yoksa ben mi sökeceğim? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

MNG kargo kodu veriyorlar bir tane. O Kod ile modemi iade ediyorsunuz kargo şubesine gidip. Sözleşmenizin süresi bitmesine 14 gün varken de en yakın vodafone şubesine gidip iptal dilekçesi dolduruyorsunuz önce. Taahhüt iptalinizin onayı ve kargo kodu sms ile geliyor ardından size.

MNG kargo kodu veriyorlar bir tane. O Kod ile modemi iade ediyorsunuz kargo şubesine gidip. Sözleşmenizin süresi bitmesine 14 gün varken de en yakın vodafone şubesine gidip iptal dilekçesi dolduruyorsunuz önce. Taahhüt iptalinizin onayı ve kargo kodu sms ile geliyor ardından size.
Onu biliyorum da fiber modemi nasıl sökeceğim onu bilmiyorum.

Anlaşmada modemi vermek gibi bir şey varsa eğer müşteri hizmetlerini arayıp kapattıracağını belirttiğim zaman sana SMS olarak kargo numarası atıyorlar ve modemi eksiksiz göndermeni istiyorlar, göndermezsen iptal etmiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı