Vodafone net beni kandırdı

baydirmanberkan

Hectopat
Türk Telekom'dan başvuru yaptım, ayın 23'ünde internetimi gelip bağlayacaklardı. Vodafone aradı aynı paketi daha ucuza vereceklerini ve yarın kurulum yapacaklarının sözünü verdi müşteri temsilcisi, Türk Telekom üyeliğini iptal ettirdim. Vodafone başvuru yaptım, daha sonrası bugün aradım ve kurulumun 7 ile 12 gün arası olacağını söyledi. Ben yarın kurulum yapacakları için başvuruyu kabul ettim. 23'ünde bağlanmasını beklerken 7 ile 12 gün bekleyeceğim müşteri temsilcisinin beni kandırması sebebiyle. Vodafone temsilcisini şikayet edeceğimi aradım söyledim, bana kurulum yaptıktan sonra şikayet edebileceğimi söylediler. Resmen bu dolandırıcılık oluyor düşünceme göre. Sizin görüşleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom'dan başvuru yaptım, ayın 23'ünde internetimi gelip bağlayacaklardı. Vodafone aradı aynı paketi daha ucuza vereceklerini ve yarın kurulum yapacaklarının sözünü verdi müşteri temsilcisi, Türk Telekom üyeliğini iptal ettirdim. Vodafone başvuru yaptım, daha sonrası bugün aradım ve kurulumun 7 ile 12 gün arası olacağını söyledi. Ben yarın kurulum yapacakları için başvuruyu kabul ettim. 23'ünde bağlanmasını beklerken 7 ile 12 gün bekleyeceğim müşteri temsilcisinin beni kandırması sebebiyle. Vodafone temsilcisini şikayet edeceğimi aradım söyledim, bana kurulum yaptıktan sonra şikayet edebileceğimi söylediler. Resmen bu dolandırıcılık oluyor düşünceme göre. Sizin görüşleriniz nedir?
Para için insan her şeyi yapar.

Kanıtınız varsa şikayette bulunabilirsiniz sanırım. Lanet bir firma benim için. 4 yıl abonesiydim VodafoneNet'in, Türk Telekom'dan sonra illet ettiğim ikinci firma kendileri.

Benzer bir sorunu bende yaşadım şu an Vodafone'un 16 MB internetini kullanıyorum altyapım desteklediği için VDSL'e geçmek istedim 16 MB taahhüdü bittiği için. Aradık 1 hafta içinde geleceklerini ve geçireceklerini söylediler fakat gelmediler ve geçirmediler üstüne üslük 16 MB'i uzatmadığımız için de 250 TL fatura çıkardılar Vodafone kadar dolandırıcı bir firma görmedim babam 16 MB yine uzattığı için değiştiremiyoruz ve bu dolandırıcı firmayı kullanmaya devam ediyoruz binamda 57 MB altyapı var ama 16 kullanıyoruz şaka gibi.

Geri
Yukarı