Vodafone Net Nasıldır?

Arkadaşlar Vodafone Net almayı düşünüyorum. Kullanan var mı aranızda? Varsa memnun mu?

AMAN !.. diyeyim birader !..
Ben iki senedir VodafoneNET 24 mbps'ya KADAR fiber intermet abonesiyim. Santral 53 mbps destekliyor ve kapımın iki metre önünde. İki sendir ulaşabildiğim en yüksek hız 15 mbps. Defalarca telefon ettim. Arıza kaydı alıp oyalıyorlar. Hız hiç değişmedi. Taahhütümün bitmesine beş ay kla beni arayıp yenileme teklifinde bulundular. Yeni tarifede hızım NET 24 mbps olacakmış. "KADAR" değilmiş. "Peki bu yeni bağlantı ne kadar sürer ?" dedim. Bir haftaya kadar hızınız artar dediler. aradan iki ay geçti, hız yine ne fazla 15 mbps. Eski tarfe 68 ₺ iken 78 ₺ tutarında yeni faturayı da alnımın şafağına dayadılar.

Tam bir "yağlı kazık" vaziyeti.

Üyeliğimi iptal edersem 450 ₺ cayma bedeli ödemeliymişim. Anlayacağın üye olmak kolay, çıkmak mesele. Diğer internet sağlayıcılar daha iyi mi; bilmem. VodafonNET için başlık açmışsın, cevapladım. Üyelik konusunu paşa gönlün bilir artık.

Fiber kullanıyorum gayet memnunum, İnternet olarak hiç sorun yaşamadım ne yavaşlama ne kopma. Müşteri hizmetleri açısından da gayet memnunum, ayrıca her bölgenin satış danışmanı oluyor bir sorunum olunca müşteri hizmetleri harici onlara da ulaşabiliyorum. 4 senedir kullanıyorum daha hiç sorun yaşamadım.

Anlık hız testim : 374966 daha hiç değiştiğini görmedim.

Son düzenleme:
Sitede oturuyorum ve altyapı çok iyi, 100 Mbps abonesiyim ve 8-9 Mb/sn download alıyorum.
Speedtestte ping 2 sabit, oyunlarda 40-60 ping.
Bulunduğunuz yerde altyapı iyi ise sorun yaşamazsınız.

Memnun olmayanlarda sorun olduğunu düşünüyorum. 50 Mbps AKK'siz 69.85₺ sabit her ay değişmez, içinde modem yok. 2018 Haziranda sunmuşlardı teklifi bende kabul ettim 2 yıl süresi var. Çok memnunun oturduğum yerde Türk Telekom bile en fazla 35 Mbps verebiliyor saçmalığa bakar mısın :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı