Vodafone Net taahhüt iptali

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Vodafone Net'ten 2 yıl taahhütlü ADSL ev interneti paketi aldık. İndirimli olarak kullandığımız süre geçti ve aylık fiyat normaline döndü. Şu an interneti 14 ay kullanmışız olarak gözüküyor. İptal ettirmeye kalksam zararım olur mu, ya da iptal ettirilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Taahhüt bittiyse istediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Kimse seni tutamaz. Ceza gibi bir bedel çıkmaz.

Taahhüt bittiyse istediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Kimse seni tutamaz. Ceza gibi bir bedel çıkmaz.

Taahhüt bitiş tarihi 21.08.2021 olarak gözüküyo, biz interneti indirimli olarak bir müddet kullandık ve o indirim süresi bitti 3-4 aydır 93 tl gibi bir fiyat ödüyoruz indirimsiz olarak. Şuanda da 14.aydayız, bu durumda şuan iptal ettirmek için arasam vodafone müşteri hizmetlerini, iptal ederler mi ederlerse nasıl bi ceza çıkar. Sisteme göre taahhüte 8 ay var

1 yıl üstü taahhütler geçersiz. Bunun hakkında bir video var. Sanırım indirimli olarak kullandığınız için belli bir bedel ödemek zorundasınız.

Aradım müşteri hizmetlerini. İlkinde bi kadın açtı taahhütü bozarsam cezası ne olur öğrenmek istiyorum dedim, kadın bana sizi ilgili birime aktarıyorum dedi, bi adam açtı artık uykusundan mı kaldırdık adamı, baygın baygın konuşuyodu. O adama da aynı şeyi söyledim o da benı başkasına yönlendirdi. En son yine bi kadınla konuştum ve bana 21 aylık müşterimiz olduğunu ve kalan 3 aylık taahhüt süresi için 1.460 tl cayma bedeli söyledi.

Neyle neyi çarptı kalan 3 ayda ve 1.460 tl gibi bir cayma bedeli ortaya çıkardı anlamış değilim.

Şu ana kadar kullandığınız paket indirimli adı altında satıldığı için taahhüt bozmaya çalıştığınız zaman indirim haklarınızı kaybediyorsunuz, aradaki farkı ödemek zorunda kalıyorsunuz maalesef. Taahhütün bitmesini beklemek en iyisi olacak gibi duruyor maalesef.

Yakın zamanda bende TT'den Superonline'a geçiş yaptım, taahhütü yeni yenilediğim için bir sorun çıkmadı neyse ki.

Şu ana kadar kullandığınız paket indirimli adı altında satıldığı için taahhüt bozmaya çalıştığınız zaman indirim haklarınızı kaybediyorsunuz, aradaki farkı ödemek zorunda kalıyorsunuz maalesef. Taahhütün bitmesini beklemek en iyisi olacak gibi duruyor maalesef.

Yakın zamanda bende TT'den Superonline'a geçiş yaptım, taahhütü yeni yenilediğim için bir sorun çıkmadı neyse ki.
Ama şuanda indirimli kullanım bitti. İndirimli 75₺ di, ilk 6 ay böyleydi. Sonrasında 15 ay ise 93 ₺ fatura ödedik. İndirimleri düz 20₺ olarak desek 20x6: 120₺

Hadi diyelim her ay bizden indirim bedelini aldılar ; 20x21: 420₺ yapıyo. Anlamadığım kısım bu fiyat nasıl çıktı. Kadın bişeyler geveledi 1.460₺ dedi.

Nasıl çıktığını bu fiyatın biliyorsanız eğer detaylı anlatabilir misiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı