Vodafone Net'e geçmeli miyim?

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, ben Türk Telekom ADSL 16 Mbps internet kullanıyor yaklaşık 3-4 dowload Speed alıyorum, bu gün başka firmalarla görüştüm ve hepsi VDSL kullanarak çok hızlı internete sahip olabileceğimi söyledi. Türk Telekom bundan bana asla bahsetmedi. Türk Telekom ile görüştüm ve 50 Mbps verebileceklerini aylık 160 TL olacağını söyledi şu an 85 TL civarı ödüyorum ve VDSL'e geçersem maksimum 15 günlük kopma yaşayıp, VDSL'e geçip 3-4 download Speed değil de 10 Mbps Download Speed'e sahip olabileceğimi söylediler. Vodafone ile görüştüm 12 ay 100, sonraki 12 ay 110 TL ödeyerek 50 Mbps hıza sahip olabiliyorum ayrıca Türk Telekom'dan çıkarsam 300 TL cayma bedelimi ödeyeceklerini söylediler, sizce geçmeli miyim Vodafone Net'e?

Türk Telekom'dayken aynı hızları alıyordum, Vodafone'e geçtim şimdi söyledikleri hızı diretk alıyorum. 12Mbps demişlerdi 11 alıyorum.

adsl ve vdsl hizmet altyapısının tamamı türk telekoma ait olduğundan vodafone de türk telekomun altyapısı üzerinden hizmet verecektir.

türk telekom diğer operatörlerin müşterilerine arıza vs olması durumunda üvey evlat muamelesi yapıyor bilgin olsun.

bana sorarsan 25-35 mbps al türk telekomda kal

türkiyede altyapı sahibi üç firma var. türktelekom her bölgede
turkcell sadece site yerleşim bölgelerinde
uydunet altyapısı çok az bu firmada mahalli yerleşim bölgelerine hizmet vermektedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı