Vodafone ping değerleri çok yüksek

FQuexs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Genelde Vodafone'da 10 Mbps download ve 2 Mbps upload rahatlıkla alıyorum ama sürekli ve çok yüksek ping oluyor. Kaç kere aradım; modem bozuldu, 48 saat içinde onarılır, çalışma falan var dediler ama hiç düzelmiyor. En kötü 200 ms alıyorum. Ben bu pingi nasıl düşüreceğim? Özellikle hafta sonları Valorant ve CS falan en az 500 ms oluyor. Hafta içi bazı günler düzeliyor ama genelde çok kötü. Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu 7 aydır yaşıyorum hala çözüm getirmediler 7 aydır 900 ping ile oyun oynuyordum.

Kendim Onedrive uygulamasını kapatarak bi nebze de olsa çözdüm. Denemekten zarar gelmez.

Merhaba. Genelde Vodafone'da 10 Mbps download ve 2 Mbps upload rahatlıkla alıyorum ama sürekli ve çok yüksek ping oluyor. Kaç kere aradım; modem bozuldu, 48 saat içinde onarılır, çalışma falan var dediler ama hiç düzelmiyor. En kötü 200 ms alıyorum. Ben bu pingi nasıl düşüreceğim? Özellikle hafta sonları Valorant ve CS falan en az 500 ms oluyor. Hafta içi bazı günler düzeliyor ama genelde çok kötü. Yardım edin.

Merhabalar. Hayırlı günler.
keşke bizim yapacağımız bir şey olsa 😂.
Tavsiye vermekten başka bir şeye elimiz uzanmıyor.
Modeminizin xDSL bilgilerini buraya atar mısınız?
Santral veya saha dolabına ne kadar uzaksınız?
Vodafone müşteri hizmetleri pek yardımınıza koşmaz.
İnternet bağlattığınız mağazaya gidin sorununuzu bildirin.
Olmadı bu sorun düzelmezse tüketici haklarına başvuracağım deyin.

Hocam temmuz ayında Vodafone bağlattım pingim 70'in altına düşmüyordu. TurkNet'e geçtim pingim Max 34'e çıkıyor min 29.Valorant oynuyorum amasyadayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı